Advert
Advert
Advert

3. ULUSAL KARİKATÜR YARIŞMASI BAŞLIYOR…

3. ULUSAL KARİKATÜR YARIŞMASI BAŞLIYOR…
Bu içerik 1113 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Büyükşehir Belediyesi, “Muğla 3. Ulusal Karikatür Yarışması” ile karikatüristleri ve karikatür severleri bir araya getiriyor.

Konusu “Düşünce Özgürlüğü” olan yarışmanın son başvuru tarihi 25 Mayıs 2017 olarak belirlendi. Amatör ve profesyonel herkesin katılabileceği yarışmanın sonuçları 29 Mayıs 2017 günü ilan edilecek.

Düzenlene yarışmanın jüri üyeleri ise şu isimlerden oluşuyor: Gürbüz Doğan Ekşioğlu (Yrd. Doç. Yeditepe Ün. Öğrt. Gör.-Karikatürcü), Şevket Yalaz (Karikatürcü), Sait Munzur (Karikatürcü), A. Kadir Uslu (Karikatürcü), Savaş Ünlü (Mizah Yazarı), Mehmet Selçuk (Karikatürcü-Koordinatör) ve Muğla Büyükşehir Belediyesi temsilcisi.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün sanata her zaman destek vereceklerini belirterek; “Karikatür yarışması, fotoğraf yarışması, tiyatro oyunlar, konserler gibi sanatsal etkinlikler bizim için çok önemli. Karikatür yarışmamızın bu sene konusu “Düşünce Özgürlüğü”. Bu konuda sanatçılarımızdan çok güzel eserler geleceğine inanıyorum” dedi.

Yarışmaya katılmak isteyenler yarışma şartnamesine www.mugla.bel.tr adresinden ulaşabilirler. Yarışmacılar şartnameye uygun olarak hazırlanmış eserlerini Muğla Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü Menteşe - Muğla adresine ulaştıracaklar.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500