Advert
Advert
Advert

AK PARTİ’DEN MİLASSPOR TARAFTARLARINA ATKI…

AK PARTİ’DEN MİLASSPOR TARAFTARLARINA ATKI…
Bu içerik 1873 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

AK Parti Milas İlçe Başkanlığı tarafından geçtiğimiz hafta sonu ilçemizde oynanan Yeni Milasspor - Gümüşlükspor maçı öncesinde Yeni Milasspor taraftarları için atkı desteğinde bulundu… AK Parti tarafından hazırlanan atkılar Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği’ne teslim edildi…

Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği binasında yapılan teslim törenine AK Parti Milas İlçe Başkanı Levent Akyer ve yönetim kurulu üyeleri ile Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Başkanı Nihat Abbak ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Çocukluğundan beri bu sevdanın içinde bulunduğunu belirten AK Parti Milas İlçe Başkanı Levent Akyer; “Ben bir Yeni Milasspor sevdalısıyım. Yeni Milasspor’a gönüllerini vermiş taraftarlarımız yeri geliyor aç ve susuz olarak beklentisiz ilçemizi temsil ediyor. Taraftarlar olmayınca futbolun tadı yok. Sonuçta Milas ve Yeni Milasspor hepimizin. Milasspor’u sonuna kadar desteklememiz gerekiyor ve biz herzaman Yeni Milasspor’un yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Destek için AK Parti Milas İlçe Başkanlığı’na teşekkür eden Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Başkanı Nihat Abbak ve yönetim kurulu üyeleri teslim edilen 500 adet atkının Yeni Milasspor - Gümüşlükspor maçı öncesinde taraftarlara dağıtılacağını belirttiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500