Advert
Advert
Advert

4 DÖRT MEVSİM MUĞLA FOTOĞRAF YARIŞMASI BAŞLIYOR…

4 DÖRT MEVSİM MUĞLA FOTOĞRAF YARIŞMASI BAŞLIYOR…
Bu içerik 1593 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nce, “Dört Mevsim Muğla” başlığı altında ‘Ulusal Fotoğraf Yarışması’ düzenleyeceği bildirildi…

“Muğla’nın dört mevsim güzellikleri ile tanıtılması” amacı ile düzenlendiği belirtilen Fotoğraf Yarışması, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu tarafından da onaylanarak takvime alındı.

30 Eylül 2017 tarihine kadar devam edecek olan başvurular, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu web sitesinden yapılabilecek.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, düzenlenen Ulusal Fotoğraf Yarışmasına, amatör ve profesyonel bütün fotoğraf sanatçılarını katılmaya davet eden Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün; “Muğla sadece yaz mevsimi ile değil, kış ve bahar mevsimlerinin de çok güzel geçtiği bir kent. Ayrıca yalnız turizm bölgeleri ile değil tarım ve kültürel değerlerin, güzelliklerin fotoğraf sanatçılarımız tarafından da fark edilmesini ve bu sayede bu cennet bölgenin tüm Türkiye’de tanınmasını istiyoruz. Yarışmamıza katılacak olan bütün fotoğrafçılarımıza şimdiden teşekkür ederim” dedi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu yarışmaya 18 yaşını doldurmuş herkes katılabiliyor.

Son katılım tarihinin 30 Eylül 2017 olduğu yarışmada Jüri Üyeliklerini, fotoğraf sanatçıları Nevzat Çakır, Çerkes Karadağ, İsa Çelik ile Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu ve Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden birer temsilci yapacak.

Yarışmada birinci olan fotoğrafa 5000 TL, ikinciye 4000 TL, üçüncüye 3000 TL, mansiyon kazanan fotoğrafa ise 750 TL ödül verilecek.

‘Dört Mevsim Muğla Fotoğraf Yarışması’nın şartnamesine http://www.tfsf.org.tr ve www.mugla.bel.tr adresinden ulaşılabilir.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500