Advert
Advert
Advert

MİTSO LOKALİ’NDEN FUTBOLCULARA MORAL YEMEĞİ…

MİTSO LOKALİ’NDEN FUTBOLCULARA MORAL YEMEĞİ…
Bu içerik 2657 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde şampiyonluk mücadelesi veren ilçemiz takımı Yeni Milasspor’a 5 Şubat Pazar günü Milas Stadyumu’nda oynayacağı Gümüşlük ligi maçı öncesinde Milas Ticaret ve Sanayi Odası (MİTSO) Lokali’nde moral yemeği verildi…

İşletmeciliğini Can Alaçeşme ile Şükrü Demirkol’un yaptığı MİTSO Lokali’nin verdiği akşam yemeğine Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Hasan Özmen, Genel Kaptan İlhan Çimenci ile birlikte Süper Amatör Küme Ligi Takımı antrenörü Cenk Atasoy ve takımın sporcuları katıldı.

Baklavalı hoşgeldin…

MİTSO Lokali’nde bir araya gelen sporculara bir sürprizde Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği yöneticileri yaptılar ve sporculara akşam yemeği sonrasında baklava ikram ettiler.

Sevdamsın Taraftarlar Derneği Başkanı Nihat Abbak, Amigo Şeker İbrahim Alır, dernek yöneticilerinin katıldıkları Milas’a hoşgeldiniz ve Gümüşlük Maçında başarılar ziyaretinde konuşan dernek başkanı Yeni Milasspor takımın her zaman yanında olduklarını belirterek Gümüşlük maçında tribünlerden doksan dakika susmayarak desteklerini sürdüreceklerini söyledi.

Desteklerimiz sürecektir…

MİTSO Lokali işletmecileri Can Alaçeşme ve 2007 - 2008 sezonunda Yeni Milasspor Kulübü’nde yöneticilik yapan Şükrü Demirkol verdikleri akşam yemeği ile ilgili olarak yaptıkları açıklamada Yeni Milasspor takımına destek olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirttiler.

Her zaman her koşulda Yeni Milasspor’a destek olacaklarını vurgulayan MİTSO Lokali İşletmecileri Can Alaçeşme ile Şükrü Demirkol, Yeni Milasspor’a oynayacakları lig maçlarında başarılar dileyerek sezon sonunda şampiyonluk beklediklerini vurguladılar.

Teşekkür ettiler…

Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Hasan Özmen ve takımın futbolcuları MİTSO Lokali işletmecileri Can Alaçeşme ve Şükrü Demirkol ile Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği yöneticilerine kendilerine verdikleri destek ve moral için teşekkür ederek sezon sonunda Milas’a şampiyonluk armağan edeceklerini söylediler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500