Advert
Advert
Advert

TARAFTARLARDAN HOŞGELDİNİZ ZİYARETİ…

TARAFTARLARDAN HOŞGELDİNİZ ZİYARETİ…
Bu içerik 1410 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Yöneticileri 2 Şubat Perşembe günü Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava’yı makamında ziyaret ederek Milas’a Hoşgeldiniz dediler…

Milas Emniyet Müdürlüğü’nde gerçekleşen ziyarete Taraftarlar Derneği Başkanı Nihat Abbak, Amigo Şeker İbrahim Alır ve dernek yöneticileri katıldı.

İlçemize bir süre önce gelen ve göreve başlayan Milas Emniyet Müdür Turgay Ava ile bir süre görüşen Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Yöneticileri Ava’ya Yeni Milasspor Kulübü’nün spor çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi.

5 Şubat Pazar günü Milas Şehir Stadyumunda oynanacak olan Muğla Süper Amatör Küme Ligi karşılaşması olan Yeni Milasspor - Gümüşlük Gençlikspor maçına İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava’yı davet eden Taraftarlar Derneği yönetim ekibi maçın önemini vurgulayarak Ava’dan destek istediler.

Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği’nin kendisini ziyaret ederek Milas’ın spor etkinliklerini paylaşmalarını memnunlukla karşıladığını belirten İlçe Emniyet Müdürü Ava dernek yöneticileri ile bir süre sohbet ederek Yeni Milasspor- Gümüşlük lig maçında Milas Emniyeti olarak gereken tedbirleri alacaklarını vurguladı.

Forma ve Atkı Hediye Ettiler…

Milaslı sporseverlerin gönül rahatlığı ve keyifli bir şekilde maç izlemeleri için Milas Emniyeti olarak üzerlerine düşen görevi yapacaklarını söyleyen Emniyet Müdürü Turgay Ava dernek yöneticilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Yöneticileri yaptıkları ziyaretin sonunda Milas İlçe Emniyet Müdür Turgay Ava’ya üzerinde ismi yazılı olan Yeni Milasspor forması ile atkıyı hediye ederek ziyareti sonlandırdılar.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500