Advert
Advert
Advert

DÖNER KAVŞAKTA SÜRPRİZ ÇALIŞMA…

DÖNER KAVŞAKTA SÜRPRİZ ÇALIŞMA…
Bu içerik 8106 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından, Cumhuriyet, Müştakbey ve İnönü Caddeleri ile Atatürk Bulvarını buluşturan kavşakta ‘sürpriz bir şekilde’ düzenleme çalışması başlatıldı.

‘Sürpriz bir şekilde’ dedik çünkü; Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından 2014, 2015 ve 2016 yıllarında yapılan çalışmaların değerlendirilmesi ve 2017 yılı bütçesi ile yapılması planlanan yatırımlar hakkında bilgi vermek üzere 30 Ocak Pazartesi günü Muğla Büyükşehir Belediyesi Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlediği basın toplantısında, Önder Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Coşkun Efendioğlu’nun, “Yarıyıl tatilinde bu çalışmanın yapılması” yönündeki istemine, “Milaslılar iki yıl çok çamur gördü. Biraz nefes alsınlar dedik. Yarıyıl tatilinde yapılması çok zordu. Çünkü burada sadece Büyükşehir olarak bizler çalışma yapmayacağız. Altyapı sırasında Aydem ve Telekom gibi kurumların da çalışmaları olacak. Onların çalışma tarihlerini belirlemelerini de bekliyoruz” şeklinde yanıtlamıştı.

Başkan Gürün’ün sözünü ettiği koşullar belli ölçüde oluşmuş olmalı ki, dün (01.02.2017) meydanda çalışma başlatıldı.

Okulların tatilde olması nedeniyle kent içi araç trafiğinin bir ölçüde azalmış olmasından hareketle isabetli olan bu çalışma, elbette kaçınılmaz bir trafik keşmekeşi yarattı.

Yetkililer, başlatılan düzenlemenin kısa sürede tamamlanacağını belirttiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500