Advert
Advert
Advert

FUTBOLCULARINA TEŞEKKÜR ETTİ…

FUTBOLCULARINA TEŞEKKÜR ETTİ…
Bu içerik 1655 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2016-2017 Spor sezonunda Muğla Amatör Küme Ligi U17 grubu müsabakalarına katılan Milas Menteşe Mahallesi Futbol Takımının sporcularına Milas Cafe Mola’da bir kahvaltı veren Menteşe Gençlikspor Kulübü Başkanı Avukat Gürsel İnce sporcularına yönelik yaptığı konuşmada “U17 Liginde yaptığınız mücadele nedeniyle hepinizi kutluyor ve teşekkür ediyorum” dedi.

Milas Basın mensuplarının da yer aldığı kahvaltıya Menteşe Mahallesi Muhtarı Bayram Arıcı U17 Futbol Takımı antrenörü Galip Alper ve kulüp yöneticileri katıldılar.

Menteşe Gençlikspor Kulüp Başkanı Gürsel İnce Menteşe Mahallesi Gençlerine spor yapma ve yarışma heyecanı yaşatmak adına mahalle Muhtarı Bayram Arıcı ve spora gönül veren yönetici arkadaşlarım Nurettin Keleş, Ersan Balcı, Hüsamettin Balcı, Sabahattin Balcı ve Süleyman Ay ile birlikte bir spor kulübü kurma yolunda mücadeleye giriştiklerini söyleyerek “U17 Liginde skorsal başarılara bakmaksızın mücadelemizi en güzel şekilde yaptık” dedi.

Başkan İnce, yerel yöneticilere de seslenerek gençlerimizin Menteşe Mahallesinde antrenman ve spor yapacakları bir alanları yok, antrenmanlarımızı başka kulüplerin sahalarında veya yol kenarlarında yapıyoruz bu nedenle mahallemizi hudutları içerisinde boş bir alan üzerinde bir spor sahası yapılabilirse Menteş Mahallesi çocuklarının çok mutlu olacaklarını söyledi.

Menteş Mahallesi Muhtarı Bayram Arıcı’da yaptığı konuşmada kulüp başkanına, yöneticilere, antrenör ve sporculara ligdeki mücadeleleri için teşekkür etti.

Yeni spor sezonda Muğla Amatör Küme Liginde birden fazla futbol grubunda mücadele etmek istediklerini söyleyerek “Mahalle gençlerine spor yapma olanakları sağlanırsa başarılı ve yetenekli sporcular mahallerden de yetişecektir” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500