Advert
Advert
Advert

ÇİÇEK SOKAK’TA ÇİÇEKLER AÇTI…

ÇİÇEK SOKAK’TA ÇİÇEKLER AÇTI…
Bu içerik 3652 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi tarafından başlatılan peyzaj çalışmaları devam ediyor…

Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından kavşaklarda yapılan düzenleme çalışmalarının ardından şimdide ilçe geneline estetik bir görünüm kavuşturma çalışması devam ediyor…

Çevreyolu üzerinde yer alan Menteş, Garaj, Kırcağız kavşaklarında başlattığı peyzaj düzenlemesi ile ilçenin çağdaş ve modern bir kent görünüme kavuşmasını sağlayan Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri çalışmalarını ilçe genelindeki cadde, sokak ve refüjlerde de devam çalışmalarını sürdürüyor.

Ekipler son olarak yaptıkları çalışma neticesinde Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan Çiçek sokağın da cehresini değiştirdiler. Kabaçam fırını karşısında bulunan Çiçek Sokak peyzaj çalışması sonucunda adeta çiçek açtı. Mevsime uygun çiçeklerle donatılan, ponza ve dolamit taşı ile de estetik görünüme kavuşturulan sokak vatandaşlar tarafından beğeniyle karşılandı.

İlçedeki park ve kavşakların peyzaj düzenlemelerinin belirlenen program dahilinde yapılmaya devam edeceğini kaydeden Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, özellikle karayolu üzerindeki kavşakların güzel bir görünüme kavuşturulduğunu, cadde, sokak ve refüjlerde devam eden çalışmalar sonucunda ilçenin modern bir görünüme kavuşacağını ifade ettiler.

Çalışmaları yerinde inceleyen Milas Belediye Başkan Yardımcısı Faik Karagöz, iklim koşullarına göre çevre düzenlemeleri ve peyzaj çalışmalarının devam ettiğini belirterek “Çevreyolu üzerinde ki kavşaklarımızı baştan sona yeniden düzenledik. Şimdide ilçe genelinde cadde, sokak ve refüjlerde de iklime uygun bitkiler ile yeşillendiriyor, estetik bir görünüme kavuşturuyoruz. Milas’ı çağdaş ve modern bir görünüme kavuşturma çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
selahattin Bagli     0000-00-00 Bizde uygun birkaç fidan katkı saglardik