Advert
Advert
Advert

VALİ ÇİÇEK, DEMİRALP KIVANÇ CESUR’U YALNIZ BIRAKMADI…

VALİ ÇİÇEK, DEMİRALP KIVANÇ CESUR’U YALNIZ BIRAKMADI…
Bu içerik 3243 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Valisi Amir Çiçek ve Eşi Hülya Çiçek, Şehit Binbaşı Kıvanç Cesur’un oğlu Demiralp Kıvanç Cesur için düzenlenen doğum gününde Şehit Ailesini yalnız bırakmadı.

Muğla Orduevinde yapılan doğum gününe Vali Amir Çiçek ve Eşi Hülya Çiçek’in yanısıra İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Yavuz Özfidan ve Eşi Dilek Özfidan, Muğla Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Şevket Gülen, Muğla Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Akkuş ve Eşi Müjgan Akkuş, Şehidin Annesi Zehra Cesur ve Babası Remzi Cesur, Şehidin akraba, dost ve tanıdıkları ile Şehit Aileleri katıldı.

Bu sırada yaptığı konuşmada, Şehitlerimizin ölmediğini ve yaşadıklarını belirten Vali Çiçek, “Bayrağımızın dalgalanması, istiklalimiz, milletimizin birliği ve dirliği, vatanımızın bölünmez bütünlüğü için bu kutsal değerlerimiz için canlarını feda eden şehitlerimizin kendileri, eş ve çocukları, anne ve babaları hiçbir zaman kalplerimizden silinmezler. Şehidimizin yakınları şehidimizin devletimize emanetleridir. Biz de bu emanete sonuna kadar sahip çıkacağız. İyi gününde ve kötü gününde her zaman yanınızdayız. Bizler elbet bir gün öleceğiz, ancak şehitlerimiz sonsuza kadar yaşayacaktır. Şehidimizin ruhu şad olsun. Her zaman kendisini minnetle ve şükranla yâd ediyoruz. Şehidimizin oğlu Demiralp Kıvanç’a Allahtan sağlıklı uzun ömür diliyorum” dedi.

Vali Çiçek daha sonra Şehit Eşi Seda Cesur’un yaptırdığı görseldeki, “Elimi tutan en güzel el, Bana bakan en güzel gözsün. Yanağımda imzadır öpücüklerin. Sen en güzel fotoğrafım. Sen en güzel kitabım. Sen en güzel iki hecem, Sevgim, neşem, mucizem oğlum” dizelerini okudu.

Vali Çiçek’in dizeleri okuması esnasında duygusal anlar yaşandı, gözler doldu, boşaldı...

Yapılan pasta kesimi ve ikramının ardından Şehidimizin Oğlu Demiralp Kıvanç Cesur'un, ‘verilen hediyeler nedeniyle çok sevinmesi’ yine duygusal anların yaşanmasına neden oldu...

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500