Advert
Advert
Advert

MİLAS KIZILAY’DAN BODRUM YÖNETİCİLERİNE ZİYARET…

MİLAS KIZILAY’DAN BODRUM YÖNETİCİLERİNE ZİYARET…
Bu içerik 1644 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Kızılay Şube Başkanı Mustafa Gezginci, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret etti…

Türk Kızılayı Bodrum Şubesi’nin Milas Şubesi’ne bağlanmasının ardından Kızılay Milas Şube Başkanı Mustafa Gezginci, Kızılay Milas Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, Marmaris Birgül Gökmen Kan Bağışı Merkezi Kan Bağışçısı Uzmanı Nilüfer Erdoğan ve Mustafa Sarı Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.

Ziyarette sırasında devir işlemleri ve süreci, kan bağışı çalışmaları hakkında Başkan Mehmet Kocadon’a bilgi aktaran Gezginci, havaların soğumasıyla birlikte düşen kan bağışı oranını artırmak için de destek istedi.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ziyaretlerinden dolayı Kızılay yetkililerine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar dileyip, kurum olarak hem kan bağışı konusunda hem de diğer alanlarda ellerinden gelen tüm desteği sağlayacaklarını söyledi.

Yeni atananlara ziyaret…

Kızılay Milas Şube Başkanı Gezginci ve yönetim kurulu üyeleri Bodrum Kaymakamlığı’na atanan Kaymakam Bekir Yılmaz’ı ve Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Turgay Ava’yı makamlarında ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar dilediler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500