Advert
Advert
Advert

BUGÜN KARNE GÜNÜ…

BUGÜN KARNE GÜNÜ…
Bu içerik 2352 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2016 -2017 eğitim öğretim yılının birinci dönemi bugün (20.01.2016) itibariyle sona eriyor… İlçemizde bulunan yaklaşık 21 bin öğrenci bugün karne alarak iki haftalık bir tatile başlayacaklar… Tatil öncesinde ise çocukları sevindirecek bir gelişme yaşandı… Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile POMELON Alışveriş Merkezi arasında imzalanan protokol ile başarılı 500 öğrenciye karne hediyesi olarak sinema bileti hediye edilecek…

19 Eylül 2016 tarihinde başlayan 2016 - 2017 eğitim öğretim yılının birinci dönemi bugün itibariyle sona erdi. İlçemizdeki 21 bin 412 öğrenci bugün ilk dönemin çalışma performanslarını gösteren karnelerini alacaklar.

“Güzel Yürekler Sinemada”

Tatil öncesinde ise Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, POMELON Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Yiğit Taban ve Milas Kaymakamı Eren Arslan tarafından “Güzel Yürekler Sinemada” protokolü imzalandı.

Ücretsiz yemek, oyun ve film…

Protokol ile ilçemizdeki öğrencilere eğlenceli ve keyifli bir karne hediyesi sunmaya çalıştıklarını ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Bal, “ilçemizdeki 500 öğrencimize yarıyıl tatilinde eğlenceli ve keyifli bir karne hediyesi veriyoruz. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencisi toplam 500 öğrencimiz, yarıyıl tatilinde karne hediyesi olarak sinema film keyfi yaşayacak. Ayrıca ücretsiz yemek ve oyun imkanından da yararlanabilecekler” dedi.

Hayata bakış açıları değişecek…

“İmzalanan protokol ile Sömestr Hediye Çeki almaya hak kazanan 500 öğrencinin dışında tüm öğrencilere de Pomelon AVM’de karne hediyesi var” diyen Bal, “AVM’nin vereceği destekle öğrencilerimiz, yarıyıl tatilinde arkadaşlarıyla birlikte unutamayacakları bir gün geçirecekler ve sosyal hayata bakışları değişecek. Bu konuda bizlere destek olan POMELON Alışveriş Merkezi yöntemine teşekkür ederiz” dedi.

Okula dönüş 6 Şubat…

Yarıyıl tatili, 23 Ocak - 3 Şubat 2017 tarihleri arasında yapılacak. İkinci dönem, 6 Şubat 2017 Pazartesi günü başlayacak ve 9 Haziran 2017 Cuma sona erecek.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500