Advert
Advert
Advert

MUSKİ’DEN ALATEPE VE KULTAK MUHTARLARINA ZİYARET…

MUSKİ’DEN ALATEPE VE KULTAK MUHTARLARINA ZİYARET…
Bu içerik 1254 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

MUSKİ Genel Müdürlüğü yetkilileri; sorunları yerinde görmek, şikayet ve talepleri dinlemek ve ortak çözüm üretmek amacıyla ilçemiz Alatepe ve Kultak Mahalle Muhtarlarını ziyaret etti.

Alatepe Mahalle Muhtarı İsmail Akpınar ve Kultak Mahallesi Muhtarı Emin Urhan’a sorun, şikayet ve talepleri yerinde dinlemek için ziyarette bulunan MUSKİ yetkilileri, ortak çözüm üretmek amacıyla muhtarlarla görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaretler hakkında değerlendirmelerde bulunan MUSKİ Genel Müdürü Baki Ülgen, Muğla Büyükşehir Belediyesi Başkanı Dr. Osman Gürün’ün talimatıyla muhtarlarla sürekli işbirliği halinde çalıştıklarını, Milas ilçesindeki mahalle muhtarları ile de daima görüşüp fikir alışverişinde bulunduklarını belirterek, “Milas ilçemizde kırsal mahallelerimizde yaşayan halkımızın sorunlarını yerinde tespit etmeye ve çözümü noktasında elimizden ne gelirse yapmaya özen gösteriyoruz. İlçemizde kısa vadede yapılabilecek işlerde müdürlerimizi ve şeflerimizi mahalle muhtarlarımıza yönlendirerek, taleplerini ve isteklerini yerinde dinlemelerini sağlıyoruz. Görevlendirdiğimiz arkadaşlarımız Alatepe ve Kultak Mahallesi muhtarıyla görüşerek bilgi alışverişinde bulundular. Çok verimli bir ziyaret oldu. Muhtarlarımız da arayıp teşekkürlerini bize ilettiler. Çalışmalarımızı bu şekilde yürütüyoruz ve yürütmeye de devam edeceğiz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500