Advert
Advert
Advert

MUĞLA ŞAMPİYONU OLDULAR…

MUĞLA ŞAMPİYONU OLDULAR…
Bu içerik 2081 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla okul sporları Yıldızlar Basketbol Kategorisinde ilçemiz şampiyonu olan Özge Okulları Yıldız Erkekler Basketbol Takımı Yatağan-Bodrum grup şampiyonluğu sonrasında katıldıkları Muğla şampiyonluk maçında Datça Ortaokulu Yıldız Basketbol takımını 63-43 yenerek Muğla şampiyonu oldu.

Beden Eğitimi Öğretmeni Meral Akın’ın çalıştırdığı Milas Özge Okulları Yıldız Erkekler Basketbol Takımı Muğla temsilciliği için mücadele ettiği müsabakalarda karşılaştığı tüm rakiplerini tek tek yenme başarısını gösterdi.

Muğla Menteşe Spor Salonunda Bodrum Mahinur Cemal Uslu Ortaokulu Yıldız Basketbol Takımı ile karşılaşan ve rakibini 45-31 yenen ilçemiz temsilcisi galip geldiği bu maç sonrasında Muğla’da son bir maç daha oynadı ve Muğla şampiyonunu belirleyecek karşılaşmada rakibi Datça Ortaokulunu da 63-43 lük skorla geçen ilçemiz temsilcisi Muğla’nın Yıldızlar Basketbolunda en büyüğü olduğunu gösterdi.

Şubat ayı içinde Ege Bölgesi final maçlarında Muğla şampiyonu olarak ilçemizi ve Muğla’yı temsil edecek olan Özge Okulları Yıldız Erkekler Basketbol Takımını gazetemiz adına kutluyoruz.

Şubat ayı içinde yapılacak olan Ege Bölgesi Yıldızlar Basketbol Finallerinde ilçemizi ve Muğla’yı temsil edecek olan Özge Okulları ile birlikte Datça Ortaokulu’da Muğla ikincisi olarak Ege Bölgesi Finallerinde mücadele edecek.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500