Advert
Advert
Advert

FAHRİ HEMŞEHRİLİK BERATI VERİLDİ…

FAHRİ HEMŞEHRİLİK BERATI VERİLDİ…
Bu içerik 2465 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

06.08.2012 - 01.12.2016 tarihleri arasında Of İlçesinde görev yapan Milas Kaymakamı Eren Arslan’ a Of Belediyesi tarafından “Fahri Hemşehrilik Beratı” verildi.

Of Belediyesi Başkanlığından alınan kararda; “06.08.2012 - 01.12.2016 arası İlçemizde Kaymakam olarak görev yapan Eren Arslan, görev yaptığı süre içerisinde ilçemiz yarınlarına ışık tutacak projelerin hayata geçirilmesine, sosyal ve kültürel çalışmalara, ilçe dinamiklerinin bir araya gelip beraber çalışmalarına önemli katkılar yapmış, bu noktada azami gayret göstermiştir. Bu nedenle Kaymakam Eren Arslan’a ilçemize yapmış olduğu önemli hizmetlerden dolayı 5393 sayılı Belediye Kanunu’nun 18. Maddesinin (r) bendi gereği ‘’Fahri Hemşehrilik Beratı’’ verilmesine oy birliği ile karar verilmiştir’’ denildi.

Of Belediyesi’nin kendisine layık gördüğü Fahri Hemşehrilik Beratı ile ilgili duygularını sosyal medya hesaplarında dile getiren Kaymakam Arslan; “beş yıla yakın bir süre büyük bir gururla görev yaptığım ve yüreğimde daima yeri olacak olan güzel Of’umuzun kıymetli ve vefalı Belediye Meclisi Üyelerinin şahsıma “Fahri Hemşehrilik Beratı” tevdi ettiklerini büyük bir gurur ve mutluluk ile öğrendim. Meslek hayatımda birçok ödül ve başarı belgesi aldım ancak bu belge ömrüm boyunca büyük bir gururla saklayacağım onur belgesi olacak. Büyük bir kadirşinaslık gösteren Of Belediye Başkanımız Sayın Salim Salih Sarıalioğlu'na, Belediye Meclisi Üyelerimiz Sayın Halim Kaya'ya, Sayın Dursun Yüksel'e, Sayın Emin Bilgin'e, Sayın Mehmet Öztürk'e, Sayın Faruk Öztürk'e, Sayın Ayla Saral Bacan'a, Sayın Halil Alireisoğlu'na, Sayın İdris Yalçınkaya'ya, Sayın İsmail Mercan'a, Sayın Ali Osman Ayaz'a, Sayın Telat Demircioğlu'na, Sayın Osman Topçuoğlu'na, Sayın Musa Gözütok'a, Sayın Nurettin Ulusal'a, Sayın Mehmet Öztel'e en kalbi şükranlarımı sunuyorum’’ dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500