Advert
Advert
Advert

ÇEKİMLERİN BİR BÖLÜMÜ MİLAS’TA…

ÇEKİMLERİN BİR BÖLÜMÜ MİLAS’TA…
Bu içerik 30210 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Pazar akşamları saat 20’de Kanal D’de yayınlanan Bodrum’da çekimleri devam eden ‘Bodrum Masalı’ dizisinin oyuncularından bazıları ve çekim çalışanları Milas’ta dizinin bazı bölümlerinin çekimleri için çalışmalara başladı…

Yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in yaptığı ve birçok değerli sanatçının rol aldığı ‘Bodrum Masalı’ dizisinin Milas’ta ki sahne çekimleri Milas halkı tarafından da ilgi ile izleniyor.

Genç oyuncuların Atatürk Bulvarı üzerinde gerçekleştirdikleri çekimler bugün (14.01.2017) sabah saatlerinde başlayarak akşam saatlerine kadar devam edeceği öğrenildi. Bodrum Masalı dizisinin Milas çekimlerinin yer aldığı bölüm yaklaşık 1 ay sonra Kanal D ekranlarında olacak.

Dizinin hikayesi ve Künyesi…

Evren Ergüven pek çok otel sahibi varlıklı ve hırslı bir adamdır. Karısı Yıldız çocukları Ateş ve Su ile birlikte İstanbul'da görkemli bir hayat sürmektedir, Otellerinin büyük kısmının olduğu Bodrum'da ise ikinci bir kadınla kurduğu gizli bir yaşamı vardır. Evren'in bu düzeni ard arda verdiği yanlış kararlar neticesinde gelen hızlı iflasıyla tamamen bozulur.

Ailenin elinde avucunda Bodrum'da Yıldız'ın babasından miras eski bir ev ve küçük bir otelin yarı hissesinden başka bir şey kalmamıştır. Ergüven Ailesi lüks yaşamlarını terk etmek, o köhne eve taşınmak ve küçük otelle hayata yeniden başlamak zorundadır artık.

Ne var ki otelin öbür yarısı Evren ve Yıldız'ın hayatları boyunca adını ağızlarına almamaya yemin ettikleri birine aittir. Faryalı adıyla tanınan kişi Yıldız'ın Evren'den önceki sevgilisidir. Evren'e kalırsa Yıldız onu hiç unutmamıştır. Yıldız'ın ise Evinin tam karşısına taşınan kocasının bodrumdaki sevgilisinden henüz haberi yoktur. Bütün bu sırlardan habersiz olan Ateş ve Su kolejden hayallerinden arkadaşlarından zengin ve güvenli hayatlarından kopacak Bodrum'da hayatın ve ailelerinin hiç bilmedikleri yüzünü öğreneceklerdir. Her yıl tatile gelip zengin arkadaşlarıyla güzel günler yaşadıkları Bodrum'dan çok farklı bir Bodrum onları beklemektedir.

Yapım: TMC

Yapımcı : Erol Avcı

Yönetmen: Mehmet Ada Öztekin

Senaryo: Başar Başaran, Emre Özdür

Proje Tasarımı: Reaksiyon Film

Uygulayıcı Yapımcı: Engin Sarıal

Görüntü Yönetmeni: Sedat Yücel

2. Yönetmen: Nezaket Coşkun

Sanat Yönetmeni: Burhan Türk

Müzik: Hasan Özsüt - Işıl Özsüt

Oyuncular: Timuçin Esen (Faryalı), Şevval Sam (Yıldız), Murat Aygen (Evren), Alperen Duymaz (Ateş), Toprak Sağlam (Gözde), Dilan Çiçek Deniz (Su), Hilmicem İntepe (Kelebek), Serhan Onat (Uzay), Kaan Çakır (Cahit), Kıvanç Kasabalı (Nejat),  Ebru Unurtan (Ceyda), Yener Gürsoy (Gönenç), Ezgi Şenler (Aslı), Serel Yereli (Alara), Barış Yalçın (ferdi) , Basri Albayrak (Süha), Cemalettin Çekmece (Asım), Ozan Uçar (yiğit), Tugay Bahşi (Mert) ve Sinan Bengier (Haydar), Fatma Belgen (Üzüm)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Akin     0000-00-00 Hic guzel degil eniyi dizi arka sokaklar