Advert
Advert
Advert

KURSİYERLER BELGELERİNİ ALDI…

KURSİYERLER BELGELERİNİ ALDI…
Bu içerik 2414 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’nde açılan Bilgisayar, İngilizce ve Hasta Kabul Kurslarına katılan kursiyerlere düzenlenen törenle belgeleri teslim edildi…

Milas Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde 2016 -2017 eğitim öğretim yılının birinci döneminde açılan Bilgisayar, İngilizce ve Hasta Kabul kurslarına katılan yaklaşık 60 kursiyere düzenlenen törende kurs bitirme belgeleri verildi.

Milas Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Çok Amaçlı Salonu’nda gerçekleşen belge töreni öncesinde kısa bir konuşma yapan Kurum Müdürü Tunahan Bayram, “Milas Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü olarak milli, manevi, kültürel değerlerimize sahip çıkarak yöremiz insanına sosyal gelişim yönünden katkı sağlayıp ve mesleki yönden daha donanımlı, araştırmacı, katılımcı ve üreten bireyler yetiştirme çabası içerisindeyiz. Her yaşta ve her kesimden insanın eğitim ihtiyacını karşılayan, çağı yakalamış örnek insanlar yetiştiren bir eğitim kurumu olmaya çalışıyoruz. ‘Herkes için her yerde eğitim’ düşüncesinden yola çıkarak, kişilerin serbest zamanlarını daha iyi değerlendirmesine, günlük yaşamını kolaylaştırmasına, yeni meslekler edinmesine imkan sağlamaya çalışıyoruz. 1 Eylül – 1 Kasım tarihleri arasında kurumumuz tarafından 173 kurs açıldı ve bu kurslara 3 bin 776 kişi katıldı. Bugün Bilgisayar, İngilizce ve Hasta Kabul Kurslarına katılan arkadaşlarımıza belgelerini veriyoruz” dedi.

Konuşmasını kurslarda büyük emeği bulunan kurs eğitmenlerine teşekkür ederek sonlandıran Bayram’ın ardından, törene katılan Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal tarafından kursiyerlere belgeleri verildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500