Advert
Advert
Advert

KIRSALDA ÇALIŞMALAR ARALIKSIZ SÜRÜYOR…

KIRSALDA ÇALIŞMALAR ARALIKSIZ SÜRÜYOR…
Bu içerik 1442 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin, mahallelerde yürüttüğü çim biçme, ağaç budama ve sulama, mesire alanları, çocuk oyun parkları, meydan düzenlemeleri gibi çalışmalarını aralıksız sürdürdüğü bildirildi…

Milas Belediyesi Basın Bürosundan edinilen bilgiye göre, muhtarların ve vatandaşların dilekçeleri doğrultusunda hazırlanan programa göre Müdürlük ekiplerince çalışma başlatılan mahalleler arasındaki Çınarlı Mahallesinde Köy Kahvesi ve Doktor Muayene Odası bakım-onarım, Meydan düzenlemesi ve Çocuk Oyun Parkı, Epçe mahallesinde ise Çocuk Oyun Parkı çalışmaları tamamlandı.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat tarafından, mahallelerde gerçekleştirilen talep toplama gezileri sonrası muhtar ve vatandaşların isteği doğrultusunda çalışma programı oluşturan Park ve Bahçeler Müdürlüğü, kırsal mahallerde çok kapsamlı çalışma başlattı.

Meydan düzenlemesi, Mesire alanları, Muhtarlık binası bakım onarımı, Köy kahvesi tadilatı, Atatürk büstleri tamiratı ve yeni Çocuk oyun alanları yapımı gibi birçok çalışmayı bir arada sürdüren Müdürlük ekipleri kırsal mahallelerin çehresini değiştirmeye başladı.

Şimdiye kadar 100 kırsal mahalleye Çocuk Oyun Parkı kuran ekipler son olarak da Epçe ve Çınarlı mahallelerinde başlattığı çalışmaları tamamladı.

Mahallelerde başlatılan Meydan düzenlemesi, Çocuk Oyun Parkı kurulması, Muhtarlık binası ve Doktor muayene odası bakım onarım çalışmalarını yerinde inceleyen ve Park ve Bahçeler Müdürü Mustafa Çoban’dan bilgi alan Milas Belediye Başkan Yardımcısı Faik Karagöz; “Milas Belediyesi olarak her mahalleye bir Çocuk Parkı kazandırmayı hedefliyoruz. Şimdiye kadar 114 kırsal mahallemizin 100 tanesine Çocuk Parkı kazandırdık. Başkanımız Muhammet Tokat ile yaptığımız mahalle gezileri esnasında Muhtarlarımızın taleplerine göre isteklerini imkanlarımız doğrultusunda yerine getirmeye çalışıyoruz. Amacımız 114 mahallemizin tamamına Çocuk Oyun Parkı kazandırmak” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500