Advert
Advert
Advert

MENTEŞE CADDESİ’NE OTURMA BANKI…

MENTEŞE CADDESİ’NE OTURMA BANKI…
Bu içerik 4135 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi tarafından yeni ve modern bir görünüme kavuşturulan Menteşe Caddesi’ne Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nce dekoratif oturma bankları ve çöp kovaları yerleştirildi.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri dekoratif olarak kendi atölyesinde imal ettiği bankları Menteşe Caddesi boyunca monte etti. Caddeye görsel güzellik katması ve vatandaşların dinlenebilmesi amaçlı yerleştirilen ahşap oturma bankları memnuniyetle karşılandı.

Konuya yönelik açıklamada bulunan Park ve Bahçeler Müdürü Mustafa Çoban; “Milas’ın en önemli caddeleri arasında yer alan aynı zamanda Salı pazarımızın bulunduğu Menteşe Caddemize daha önce de ilçemizin çeşitli yerlerine koyduğumuz, kendi imalatımız olan dekoratif oturma banklarından ve çöp kovalarından yerleştirdik. Cadde üzerinde yürüyen ve pazara alışverişe gelen vatandaşımız yorulduğunda oturup dinlenebilsin. Bundan sonra da vatandaşımızdan gelen talep ve isteklere göre ilçemizin çeşitli yerlerine ahşap banklarımızı koymaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500