Advert
Advert
Advert

FORMANI YAPTIR, TAKIMINI KUR, SAHAYA ÇIK…

FORMANI YAPTIR, TAKIMINI KUR, SAHAYA ÇIK…
Bu içerik 2609 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Gençlikspor Kulübü’nün beklenen büyük futbol turnuvası başlıyor. İlçemizin güzide spor kulüplerinden biri olan Milas Gençlikspor Kulübü, Milas’ta ilk kez yapılacak olan bir spor etkinliğine imza atmaya hazırlanıyor.

Köy takımları ile mahalle futbol takımlarını halı sahada buluşturacak turnuvaya sayılı günler kaldı. Milas mahalleleri arasında birlik, beraberlik ve dayanışmayı spor yoluyla sağlamak adına yapılacak olan halı saha futbol turnuvası Şubat ayı sonu, Mart ayı başında başlayacak.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Milas Gençlikspor Kulübü Başkanı Ersin Köksal, Milas’ta kurumlararası halı saha futbol turnuvalarının her yıl geleneksel olarak yaptıklarını belirterek; “2 yeni futbol turnuvası ile 2017 yılında spor etkinliklerimiz devam edecektir” dedi.

Başkan Köksal yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Her yıl geleneksel olarak yaptığımız kurumlar arası halı saha futbol turnuvasını geçen ay içerisinde başarıyla sonlandırdık. Ancak turnuvamıza yoğun bir talep olmasına rağmen geniş kapsamlı turnuvamızı gerçekleştiremedik. Bu yıl 2 farklı futbol kategorisinde bir turnuva yaparak ülkemizin içinde bulunduğu bir ortamda, milli birlik ve beraberliğimizi spor yoluyla herkese göstermek ve mahalle-köylerde futbol oynamak isteyen ancak bu fırsatı bulamamış gençlerimize ve orta yaş grubundaki sporcularımıza tekrar futbol oynama şansını verebilmek adına Milas köy (Mahalle) ve mahalle futbol takımlarının katılabilecekleri halı saha futbol turnuvasını en kısa sürede yapılacak olan başvurular sonrasında devreye sokacağız. Geçtiğimiz günler içinde Milas mahalle muhtarlarımızla yaptığımız bir toplantıda, futbol turnuvası projemizi muhtarlarımızla paylaşarak onların da görüşünü aldık. Muhtarlarımız turnuvaya katılmak istediklerini bizlere belirttiler. Konu ile ilgili ayrıntılı bir toplantı yaparak turnuvamızla ilgili net bilgileri kendilerine tekrar bildireceğiz.

18 Yaş Altı ve Üstü Futbol Turnuvası

Halı sahada yapılacak olan futbol turnuvamızı 18 yaş altı ve üstü olarak 2 farklı kategoride yapmak istiyoruz. Turnuvaya katılmak isteyen köy ve mahalle futbol takımlarımız en kısa süre içerisinde kulübümüz yöneticileri ile irtibata geçerek, hem turnuva ile ilgili bilgileri alabilirler hem de kayıtlarını yaptırabilirler.”

Milas Gençlikspor Kulübü

Kulüp Başkanı Ersin Köksal-Telefon No: 05336603588

Turnuva Komitesi Başkanı Aygün Kaya-Telefon No: 05072576157

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500