Advert
Advert
Advert

ŞAMPİYON KIZLARIMIZDAN MAKAM ZİYARETLERİ…

ŞAMPİYON KIZLARIMIZDAN MAKAM ZİYARETLERİ…
Bu içerik 1881 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Liseli Kızlar Grubu’nda Basketbolda Milas Şampiyonu olan ve 28 Aralık Çarşamba günü Muğla’da da ilçemizi temsilen katıldığı final maçlarında önce Bodrum Ayşe Gülsevim Anadolu Lisesini sonra da Marmaris Gençalioğlu Anadolu Lisesini yenerek Muğla şampiyonluğunu kazanan Sebahattin Akyüz Fen Lisesi Kızlar Basketbol Takımı oyuncuları, başarılarını Milas Kaymakamı Eren Arslan ve Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal ile paylaştılar…

Sebahattin Akyüz Fen Lisesi Müdürü Aynur Buran ve Okulun Beden Eğitim Öğretmeni Takım Koçu İbrahim Şahin ve Malzemeci Serdar Kara ile birlikte ilk olarak Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal’ı ziyaret eden basketbol takımı oyuncuları daha sonra şampiyonluk kupalarıyla birlikte Milas Kaymakamı Eren Arslan’ı ziyaret etti.

Kaymakam Arslan ziyareti sırasında şampiyonluğa giden yoldaki mücadeleleri hakkında bilgi aktaran Beden Eğitim Öğretmeni Şahin, “Grup maçlarını Bodrum’da birincilikle tamamladık. Daha sonra ise Muğla’da finallerde Marmaris takımını yenerek Muğla birincisi olduk. Takımımız ilimizi 14 – 15 - 16 Ocak tarihlerinde Denizli yapılacak olan bölge şampiyonluğunda ilimizi temsil edecek” dedi.

Sporcuları, okul yöneticilerini ve öğretmenlerini tebrik eden Kaymakam Arslan, “ilçemizin eğitim alanındaki başarılı gelişmeleri bizleri mutlu etti. Eğitim bir bütündür. Fen Lisesi olarak akademik anlamda belli bir başarınız, seviyeniz zaten var. Ama bu başarıyı sporla taçlandırmışsınız. Hepinizi tek tek ve takım olarak tebrik ediyorum” dedi.

Kaymakam Arslan, yaptığı konuşmanın ardından başarılı sporculara, spor ayakkabı hediye ederek, Denizli’de yapılacak olan bölge şampiyonluğu karşılaşmalarında da başarılar diledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500