Advert
Advert
Advert

‘İYİLİK MELEKLERİ’ İŞ BAŞINDA…

‘İYİLİK MELEKLERİ’ İŞ BAŞINDA…
Bu içerik 2149 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekiplerinin, kış aylarında da ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza desteklerini sürdürdüğü bildirildi…

Geçtiğimiz hafta Dalaman’a giden Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, Söğütlüyurt’ta incelemelerde bulundu. 10 aileyi ziyaret eden ve incelemelerde bulunan ekipler, sosyal yardımlar için gerekli çalışmaları başlattı.

Ziyaretlerde ayrıca, “Paylaşarak Sevindir” projesi kapsamında giysi, kırtasiye malzemesi ve çocuklar için oyuncak gibi çeşitli malzemeler hediye edildi.

Bu hafta da yeni bir projede yeralan ekipler Göktepe Şehit J. Uzm. Çvş. Berkant Şara Ortaokulu’na bir ziyaret gerçekleştirdiler. Okulda ilgiyle karşılanan Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri “Çocuklar Üşümesin” kampanyası kapsamında öğrencilere kışlık kıyafetler hediye ettiler.

Projelerle vatandaşlara desteklerini sürdüreceklerini dile getiren Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Hacı Koç, “Hizmetlerimiz ve desteklerimizle yaz kış vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Mevcut projelere gün geçtikçe yenilerini katarak her alanda vatandaşımızı rahata kavuşturmak için mücadele ediyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500