Advert
Advert
Advert

MİNİK SPORCULARDAN TERÖRE PANKARTLI TEPKİ…

MİNİK SPORCULARDAN TERÖRE PANKARTLI TEPKİ…
Bu içerik 1315 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milasgücü ve Milas Gençlikspor Kulübü’nün U 12 futbol takımları 7 Ocak Cumartesi günü Milas Stadyumu’nda oynayacakları lig maçına üzerinde “Her Türlü Terörü Lanetliyoruz, Ülkemizde Huzur, Dünyada Barış İstiyoruz”  pankart ile çıktılar. Milasgücüspor Kulübü’nün hazırlamış olduğu pankartlı sahaya çıkma düşüncesine Milas Gençlikspor’un minik sporcuları da katılınca maç öncesi saha içinde duygusal anlar yaşandı.

Milasgücü maçı oynamadı…

İki Milas U 12 takımının lig maçı öncesinde pankart ile sahaya çıkan 2 takımın sporcularından Milasgücü takımı sahanın sulu olması çamur halinde bulunması nedeniyle maçı oynamayacaklarını belirttiler. Milasgücü Kulübü Başkanı Güray Turgay ve takım antrenörü Recep Çay minik sporcularının sakatlanmaması adına böyle bir karar aldıklarını belirterek “kötü bir sahada ve zeminde mücadele edecek olan minik sporcularımızın sakatlanma riski oldukça büyüktü önceliğimiz her zaman sporcularımızın sağlığıdır” dediler.

Müsabaka hakemine de maçı oynatma isteği için tepkili olan Milasgücü yöneticileri hakeminin sporcuların sağlığını önemsemediğini söylediler.

Hükmen galipler…

Milasgücü U 12 takımının sahadan çekilmesi ve karşılamayı oynamaması sonucu Milas Gençlikspor U 12 takımı müsabakadan 3 - 0 hükmen galip ayrılarak haftayı 3 puanla kapatmış oldular.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500