Advert
Advert
Advert

MUĞLA ŞAMPİYONLUĞU MAÇLARI DEVAM EDİYOR…

MUĞLA ŞAMPİYONLUĞU MAÇLARI DEVAM EDİYOR…
Bu içerik 1953 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemizi Muğla şampiyonluk maçlarında temsil eden okullarımız grup karşılaşmaları maçlarını Fethiye’de oynamaya devam ediyorlar.

Genç Erkekler Voleybol temsilcilerimiz Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi ve Atatürk Mesleki Anadolu Lisesi takımlarının Fethiye de oynan grup maçları mücadelesi bu hafta içinde de sürecek.

Fethiye’de oynadıkları ilk grup maçlarında rakiplerini yenen 2 okul temsilcimiz geçen hafta içinde oynadıkları ikinci karşılaşmalarında rakiplerine yenildiler.

Milas Şampiyonu Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi rakibi Fethiye Anadolu Lisesine 3-0 yenilirken diğer temsilcimiz Atatürk Mesleki Anadolu Lisesi de rakibi Fethiye Mehmet Erdoğan Anadolu Lisesine aynı sonuçla 3-0 yenildi.

9 Ocak Pazartesi Maçları…

Saat 14.30

Milas Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi - Köyceğiz Yüksek Kum Meslek Lisesi

Saat 16.30

Milas Atatürk Mesleki Anadolu Lisesi - Köyceğiz Fen Lisesi

Yıldız Kızlarda Sakarya ve Özge Koleji Bodrum İkincileri Oldular…

İlçemizi Yıldız Kızlar Voleybol Maçlarında Bodrum grubu karşılaşmalarında temsil eden 4 takımızdan Sakarya Orta Okulu, Özge Koleji, Güllük Ortaokulu ve Dr. Mete Ersoy Ortaokulu voleybol takımlarından Dr. Mete Ersoy ve Güllük Ortaokulu takımları rakiplerine yenilerek turnuvaya veda ederlerken Sakarya Ortaokulu ve Özge Koleji Voleybol Takımları gruplarında ikinci sırayı alarak yarı final maçlarına çıkma hakkını elde ettiler. Bodrum A grubunda Mahinur Cemal Uslu Ortaokulu ve B grubunda TED Koleji grup birincileri oldular.

Yarı Final Karşılaşmaları

9 Ocak Pazartesi - Saat 9.30

Milas Sakarya Ortaokulu - Bodrum Mahinur Cemal Uslu Ortaokulu

Saat 11.00

Milas Özge Koleji - Bodrum TED Koleji

Final Karşılaşması - Saat 15.00

Galiplerin Maçı

Genç Kızlar Bodrum Grubu Maçları Başlıyor…

Milas B grubunda ilçemizi temsil etme hakkını kazanan voleybol takımlarımızdan Atatürk Mesleki Anadolu Lisesi ile Anadolu Lisesi voleybol takımlarının Bodrum grubu maçları da yarından itibaren oynanmaya başlıyor.

Bodrum Mahinur Cemal Uslu Spor Salonunda yapılacak olan voleybol maçlarında Milas’ı temsil edecek olan takımlarımızdan Atatürk Mesleki Anadolu Lisesi grubunda yer alan takımlardan Muğla Anadolu Lisesi, Fethiye Anadolu Lisesi ve Bodrum TED Koleji ile karşılaşırken ilçemizin diğer temsilcisi Anadolu Lisesi de Fethiye Anadolu Lisesi ve Bodrum Kanuni Sultan Süleyman Anadolu Lisesi ile mücadele edecek.

Müsabaka Programı

10 Ocak Salı - Saat 13.00

Milas Atatürk Mesleki Anadolu Lisesi - Bodrum TED Koleji

12 Ocak Perşembe - Saat 11.30

Milas Atatürk Mesleki Anadolu Lisesi - Muğla Anadolu Lisesi

Saat 16.00

Milas Anadolu Lisesi - Bodrum Kanuni Sultan Süleyman Anadolu Lisesi

13 Ocak Cuma - Saat 13.00

Milas Atatürk Mesleki Anadolu Lisesi - Fethiye Anadolu Lisesi

Saat 16.00

Milas Anadolu Lisesi - Fethiye Fatih Anadolu Lisesi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500