Advert
Advert
Advert

DENİZBANK İLE AYTAŞ HAYVANCILIK İŞBİRLİĞİ…

DENİZBANK İLE AYTAŞ HAYVANCILIK İŞBİRLİĞİ…
Bu içerik 6083 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

DenizBank ile Aytaş Hayvancılık’ın gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında üreticilerin, Üretici Kartları ile satın alacakları yem, gübre, tohum, zirai ilaç, diğer tarımsal girdiler ve veterinerlik hizmetleri için 6 aya varan vade ve uygun faiz avantajlarından yararlanabilecekleri bildirildi.

Denizbank Milas Şube Müdürü İsmet Aloğlu ve Tarım Bankacılığı Portföy Yönetici Melih Tarhan’ın hazır bulunduğu imza töreninde, işbirliğini hayata geçirmekten duydukları mutluluğu dile getiren DenizBank Batı Anadolu Bölge Müdürü Hasan Özer Orhan, “DenizBank olarak faaliyetlerimiz ve tarım bankacılığı alanında gerçekleştirdiğimiz hizmet ve uygulamalarımızla her zaman ve her yerde üreticimizin yanındayız. Özel bankalar arasında % 37 pazar payımız ile liderliğimizi devam ettiriyoruz. Türkiye ekonomisi için çalışmalarımızı sürdürürken, tarımın modernizasyonu ve yeni tarımsal projelerin üretilebilmesi için ihtiyaç duyulan her türlü finansman ve danışmanlık desteğini sağlıyoruz. İyi günde de kötü günde de üreticimizin yanıbaşında yeralıyoruz. Başta Üretici Kartımız olmak üzere tüm Tarım Bankacılığı ürün ve hizmetlerimiz ile çiftçimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunarak hayatlarını kolaylaştırmayı ve yüzlerini güldürmeyi hedefledik, bu yönde sektörümüzün önemli paydaşları ile işbirlikleri gerçekleştirmeyi sürdürüyoruz. Tarımsal bayiler ile yaptığımız anlaşma kapsamında çiftçilerimize cazip fırsatlar sunuyoruz. Tarımsal üreticilerimize en iyi hizmeti vermek üzere tüm gücümüzle çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

“Milas üreticilerine hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz”

Aytaş Hayvancılık ve Veterinerlik Ltd. Şti yetkilisi Talat Aydın da, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, özetle şunları söyledi:

“Bölgemizde ilk modern süt sığırcılığı işlemesi ve ilk özel süt toplama merkezi organizasyonu firmamız tarafından kurulmuştur. Milas hayvancılığının bu kadar gelişip ileri gitmesinde yapmış olduğumuz bu girişimler kaldıraç görevi üstlenmiştir. Bizden sonra da diğer girişimci arkadaşlarımızın bu sektördeki girişimleri ile Milasımız hayvancılığı şaha kalkmıştır. Çevre ilçelere baktığımızda Milas hayvancılığının ne kadar gelişmiş ve ileri gitmiş olduğunu görmekteyiz. Öncülüğünü yaptığımız bu sektörün Milasımızda daha da ileri gitmesi için misyonumuz gereği öncü ve yenilikçi çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Denizbank ile yapmış olduğumuz işbirliği ile üreticilerimiz hem Denizbank’ın Selimiye ve Bafa’da bulunan ATM’lerinden süt paralarını çekebilecekler, hem de 6 aya kadar sıfır faizli olarak Denizbank Üretici Kart ile firmamızdan yem, veteriner hizmetleri ve diğer çiftlik ekipmanları ihtiyaçlarını karşılayabileceklerdir.

Bu işbirliğinin, tüm Milas üreticilerine hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500