Advert
Advert
Advert

VALİ ÇİÇEK, EVİ YANAN ŞEHİT AİLESİNİ ZİYARET ETTİ…

VALİ ÇİÇEK, EVİ YANAN ŞEHİT AİLESİNİ ZİYARET ETTİ…
Bu içerik 2750 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Valisi Amir Çiçek ve eşi Hülya Çiçek ile birlikte Cumartesi günü ilçemize gelerek geçtiğimiz hafta içerisinde evi yanan şehit ailesini ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiler…

5 Mayıs 1995'te Şırnak’ın Uludere ilçesinde terör örgütüyle girilen çatışmada şehit olan Ercan Aydın’ın ailesine ait Menteş Mahallesi’ndeki evde Cuma günü çıkan yangın sonucunda ikamette önemli derecede hasar meydana gelmişti.

Evleri zarar gören şehit ailesinin mağduriyetinin giderilmesi için yetkililer çalışma başlatırken, Cumartesi günü Muğla Valisi Amir Çiçek ilçemize gelerek şehit ailesini ziyaret etti. Ziyarette, Vali Çiçek’e Milas Kaymakam Vekili Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, İl Jandarma Komutanı Albay Yavuz Özfidan, Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Hüseyin Erkek eşlik etti.

Şehit ailesine geçmiş olsun dileklerini ileten Vali Çiçek, “Devletimiz her zaman yanınızda. İlk duyduğumda hemen arkadaşları yönlendirdim. Ne eksiğimiz varsa hemen giderelim dedik. Siz şehidimizin bize emanetisiniz. Şehit Ailelerimiz bizim için çok değerlidir. Başımızın üstünde yeriniz var. Sizlere hiçbir sıkıntı çektirmemek için devletin imkanlarını seferber ederiz. Şehidimizin bir kez daha ruhu şad olsun” dedi.

Konuşmaların ardından Vali Çiçek, ailenin acil ihtiyaçlarının giderildiğini, tüm ihtiyaçların da en kısa sürede giderileceğini söyledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500