Advert
Advert
Advert

BELEDİYE 2016 YILI ÇALIŞMALARINI TAMAMLADI…

BELEDİYE 2016 YILI ÇALIŞMALARINI TAMAMLADI…
Bu içerik 1700 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, 2016 Yılı Çalışma Programı kapsamında kırsal mahallerde başlattığı asfalt kaplama ve kilit parke taşı döşeme çalışmalarını tamamladı.

Milas’ta 2016 yılında 50 kırsal mahallede 292,216 metrekare yol sathi asfalt kaplama, 202,700 metrekare roadmix kaplama, 234,475 metrekarelik alana parke taşı ve 3735 metre de altyapı büz döşemesi çalışması gerçekleştirildiğini belirten Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Yapılan çalışmalar neticesinde birçok mahallenin cehresi değişirken getirilen hizmetler de mahalle sakinlerinde memnuniyet yaratıyor. Önümüze koyduğumuz iş programına göre büyükşehir ve diğer resmi kurumlarla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 3 yıllık belirlenen programımızın birinci yılını tamamlamış oluyoruz. 2017 ikinci yılı, 2018 üçüncü yılı olacak. Umuyorum ki aynı gayret ve çabalarla çalışmalarımız devam edecek. Yapacağımız planlamayla hizmet konusunda geri kaldığımız mahallelere yeni yılda öncelik vermek suretiyle tamamlayacağız. 2018 yılı sonu itibariyle cehresi değişmeyen ve memnuniyet seviyesi en yüksek aşamaya çıkmayan mahalle kalmayacak” dedi.

Kendi hizmet alanı dışında kalan birçok kamu binasında ve yine hizmet alanı içerisindeki birçok mahallede de çocuk oyun parkları, mesire alanları ve Atatürk büstlerinin bakım onarım ve meydan düzenleme çalışmalarını da gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Tokat, “Maddi anlamda sıkıntılarımız olmasına rağmen yine de bölgemizin en üretken ve çalışan belediyesiyiz. 2019 yılına kadar yapacağımız çalışmalarımızla Milas Belediyesi’nin varlığını her mahallemize hissettireceğiz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500