Advert
Advert
Advert

MÜTEVELLİ HEYETİ’NDE GÖREVİNE DEVAM EDECEK…

MÜTEVELLİ HEYETİ’NDE GÖREVİNE DEVAM EDECEK…
Bu içerik 1664 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti’nde görev alacak olan muhtarların belirlenmesinin ardından, sivil toplum örgütü temsilcisi de belirlendi… Daha önce sivil toplum örgütlerini temsilen heyette görevlendirilen Kızılay Milas Şube Başkanı Mustafa Gezginci önümüzdeki yıl için yeniden görevlendirildi…

Milas Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti’nde görev alacak olan isimlerin belirlenmesi için başlatılan çalışmalar sürdürülüyor. Milas Kaymakamı Eren Arslan’ın başkanlığında ilçemizde yardıma muhtaç vatandaşların desteklenme çalışmalarını sürdüren Milas Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti’nde bir yıl boyunca görev yapacak olan sivil toplum örgütü temsilcisi belirlendi. 3 yıldan beri heyette görev alan Kızılay Milas Şube Başkanı Mustafa Gezginci’nin, önümüzdeki yıl da heyette görev yapmasına karar verildi.

13 kişiden oluşan heyette görev alacak olan iki hayırsever vatandaşın ise önümüzdeki günlerde belirleneceği öğrenildi. Daha önce muhtarlara yönelik yapılan toplantıda, heyette görev alacak iki muhtar seçimle belirlenmiş, Avşar Mahalle Muhtarı İsmail Kop ve Kızılcayıkık Mahalle Muhtarı Cengiz Topel Gökdağ heyette görevlendirilmişti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500