Advert
Advert
Advert

BAŞKAN TOKAT: “ZOR BİR YIL OLDU”…

BAŞKAN TOKAT: “ZOR BİR YIL OLDU”…
Bu içerik 1434 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, 2016 yılının son gününde belediye personeli ile bir araya gelerek, personelin yeni yılını kutladı… Personele yönelik konuşma yapan Başkan Tokat; “2016 yılı hem dünya ve insanlık için, hem ülkemiz için, hem de belediyemiz için zor bir yıl oldu. Bu yıl içerisinde ibretlik çok olaylar yaşandı. Ders alınması gereken acı duyduğumuz çok çok değişik belki de rüyamızda görmeyeceğimiz olaylar yaşadık” dedi…

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Cuma günü belediye birimlerini ziyaret ederek, çalışan personellerin yeni yılını kutladı.

Gerçekleşen buluşma sırasında bir konuşma yaparak 2016 yılını değerlendiren Başkan Tokat, “Bir yıl daha geride kaldı. 2016 yılının son mesai gününde sizlerle bir araya gelmek istedik. 2016 yılı hem dünya ve insanlık için, hem ülkemiz için, hem de belediyemiz için zor bir yıl oldu. Bu yıl içerisinde ibretlik çok olaylar yaşandı. Ders alınması gereken acı duyduğumuz çok çok değişik belki de rüyamızda görmeyeceğimiz olaylar yaşadık. Bu açıdan her geçen yıl bir kayıp yıl. Ama yaşanmışlıkları anlamında söylüyorum. 2016’ları tekrar yaşamamak dileğiyle her yeni başlangıç da yeni bir umuttur. Bu kelimeleri son zamanlarda çok kullanır olduk ama diğer türlü bakıldığında başka hayat yok. 2017 yılının insanlık için, ülkemiz için ve Milas Belediyesi ailesi için iyilikler, güzellikler getirmesini, sağlıklı, huzurlu, güzel bir ömür geçirmemizi diliyorum. 2017 yılı bütün insanlığa, uygarlığımıza yeni şeyler getirsin. Acılar, kayıplar ve ibretlik olayları bize tekrar yaşatmasın. 2016 yılı içerisinde hepimiz elimizden geldiğince olanaklarımız el verdiğince, beynimiz ve bedenimiz izin verdiği ölçüde, bu ilçeye ve bu ilçede yaşayan insanlara hizmet etmeye çalıştık. Çok zor şartlar altında hizmet üretmeye çalıştık. Bu kadar çok zor şartlar altında bu kadar verimli halde çalışan belediye olmamızda emeği olan tüm Milas Belediyesi ailesine yürekten teşekkür ediyorum. Sizlerle birlikte çalışmak, sizlerle birlikte sorunları omuzlamak, bizler için onurlu bir gurur kaynağı. Sizleri tanımaktan ve sizlerle çalışmaktan son derece mutluyuz. İnşallah 2017 yılında yeni bazı düzenlemeler ve tedbirlerle belediyemizin ekonomik anlamda sıkıntı yaşamadığı, herkesin ürettiği ve ürettiğinin de karşılığını en iyi şekilde aldığı bir çalışma dönemi olur. Elimizden gelen hassasiyeti göstermeye çalışıyoruz. Mağduriyetleri en alt düzeyde tutmaya çalışıyoruz” dedi.

Başkan Tokat yaptığı konuşmanın ardından belediye personellerine alışveriş çekleri hediye edildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500