Advert
Advert
Advert

KORUMA KATEGORİLERİNİN DEĞİŞİMİ…

KORUMA KATEGORİLERİNİN DEĞİŞİMİ…
Bu içerik 1220 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Kent Konseyi’nce, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hazırlanan ve Doğal SİT alanlarında tanım değişiklikleri (“Koruma kategorilerinin değişimi”ni) içeren yönetmelikle ilgili bilgilendirme toplantısı yapılacak.

3 Ocak Salı günü (yarın) saat 10’da, Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda yapılacak olan bu toplantıya konuşmacı olarak Milas ve Muğla Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi ve İmar Komisyonu Başkanı Harita Mühendisi Enver Tuna katılacak.

Milas Kent Konseyi Yürütme Kurulu tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada;

“Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hazırlanan ve Doğal SİT alanlarında tanım değişiklikleri yaparak, Muğlamızın pek çok SİT alanını yerleşime açık hale getiren yönetmelikten, Milasımızın üç bölgesi de etkilenmektedir.

Milas’ta Bafa, Boğaziçi ve Gökçeler’de yapılan bu değişikliklerle ilgili olarak, Milas Kent Konseyi tarafından, Milas’taki meslek odaları ve kuruluşları ile tüm duyarlı yurttaşların bilgilendirilmesi amacıyla, yarın saat 10’da, Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda, bir konferans düzenlenmiştir.

Konferans, TMMOB Milas İlçe Sekreteri ve Milas ve Muğla Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi ve İmar Komisyonu Başkanı Harita Mühendisi Enver Tuna tarafından verilecektir” denilerek tüm vatandaşlarımız konferansa davet edildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500