Advert
Advert
Advert

MİLAS KENT KONSEYİ’NDEN KAYMAKAMA ZİYARET…

MİLAS KENT KONSEYİ’NDEN KAYMAKAMA ZİYARET…
Bu içerik 1326 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Kent Konseyi Yürütme Kurulu, Kaymakam Eren Arslan’ı makamında ziyaret ederek, ‘ilçemize hoş geldiniz’ dedi ve çalışmalarında başarılar diledi.

Milas Kent Konseyi Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mehmet Günlük, Konsey Genel Sekreteri Salim Tanış, Yürütme Kurulu Üyeleri Mehmet Sarban, Talat Erol, Coşkun Efendioğlu, Meliha Tekin, Oktay Çelik, Kemal Kaşkar, Mehmet Nergiz ve Konsey Sekreteri Burcu Kutsal Demirkol’un katılımıyla gerçekleşen ziyaret, Konsey Başkanı Mehmet Günlük’ün, ziyarete katılan Yürütme Kurulu Üyelerini Kaymakam Arslan’a tanıtmasıyla başladı.

Ayağının tozuyla, 20 Aralık Salı günü yapılan Konsey genel kuruluna katılan Kaymakam Arslan’a teşekkür ederek Konsey çalışmaları ile ilgili bilgiler veren ve bu arada, Türkiye Kent Konseyleri Platformu’nun Mart 2017’de ilçemizde toplanacağı bilgisini de paylaşan Günlük’ün ardından bir konuşma yapan Kaymakam Eren Arslan, ziyaret için teşekkürlerini dile getirerek, “Kent Konseyleri katılımcı demokrasinin gerçekleşmesinde çok önemli bir araç olarak dikkat çekiyor. Milas’ta Kent Konseyi’nin kurumsallaşmış olması sevindirici. Pek çok yerde, bırakınız vatandaşları, Belediye Başkanlarının bile böyle bir yapılanmadan haberi bile olmayabiliyor. Bu, Milas için önemli bir kazanımdır. Bir kişinin göremeyip dikkatinden kaçan bir konunun ortak akılla gündeme alınması böylece mümkün olabilir. Bunun da çok yararlı bir durum olduğu açıktır” dedi.

Kaymakam Arslan’a çiçek de sunulan ziyaret, birlikte çekilen fotoğrafla sona erdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500