Advert
Advert
Advert

MİLAS VOLEYBOLUNU YÖNETENLER…

MİLAS VOLEYBOLUNU YÖNETENLER…
Bu içerik 1480 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla voleybol liglerinde müsabaka hakemliği yapan Milaslı hakemlerimizden Ali Kemal Sarı, Olgun Akdoğan ve Ayşe Gümüş Diğer voleybol karşılaşmalarındaki başarılı yönetimleri ile takdir topluyorlar.

2003-2004 sezonunda voleybol hakemliğine başlayan ve yıllarca Milas’ta önce okul takımlarında, sonra kulüp takımlarında voleybol oynayan Olgun Akdoğan hakemlikte de başarısını devam ettirerek, ilçemizi voleybol müsabakalarında başarıyla temsil ediyor.

Muğla voleybol lig maçları ile üçüncü ve ikinci lig voleybol karşılaşmalarında düdük çalan genç hakemimiz Olgun Akdoğan ile aynı tarihlerde voleybol hakemliğine başlayan ilçemiz hakemlerinden Ayşe Gümüş Diğer ise geçtiğimiz aylar içersinde il hakemliğinden, ulusal voleybol hakemliğine terfi etti.

Hakemlikteki tecrübesi daha fazla olan ilçemiz hakemlerinden Ali Kemal Sarı ise Muğla il voleybol müsabakalarında hakemlik görevini sürdürüyor.

Hakemlerimiz Başarılı…

Muğla voleybol liglerinde hakem gözlemciliği yapan ve yıllardır voleybol camiası içinde yer alan ve ayrıca Muğla Hakem Kurulu Sekreteri olarak ta görev yapan ilçemiz temsilcisi Cengiz Meriç gazetemize yaptığı açıklamada Muğla’da voleybol hakemliği yapan isimlerin başarılı yönetimler gösterdiğini belirterek; “ilçemiz hakemleri de başarılı yönetimleriyle dikkat çekiyor” dedi.

Hakem Gözlemcisi Cengiz Meriç ilçemiz adına voleybol liginde hakemlik yapan isimlerin sayısının yetersiz olduğunu vurgulayarak, voleybola gönül vermiş genç sporcuların, voleybol hakemliğini de düşünmesini istediğini söyledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500