Advert
Advert
Advert

GİRİŞİMCİLİK BELGELERİNİ ALDILAR…

GİRİŞİMCİLİK BELGELERİNİ ALDILAR…
Bu içerik 2281 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Ticaret ve Sanayi Odası'nın T. C. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) işbirliğinde düzenlediği Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi'ni başarıyla tamamlayan 60 kişiye başarı belgeleri törenle verildi…

MİTSO'da düzenlenen törende, girişimcilik eğitimini başarıyla tamamlayanlara başarı belgelerini MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer verdi. Özer, törende yaptığı konuşmada girişimcilik başarı belgesi alanları kutladı ve bundan sonraki iş yaşamlarında başarılar diledi. Reşit Özer “Eğitimi başarıyla tamamladınız. Şimdi kendi işyerlerinizi açmanızı ve iş yaşamınızda başarılı olmanızı diliyorum. Sizlerin kendi işyerlerinizi açarak odamız üyesi olmanız bizim için de büyük bir mutluluk kaynağı olacaktır. Aldığınız eğitim ve almaya hak kazandığınız başarı belgeleriniz sizlere hayırlı olsun. Bundan sonra da başvurular yeterli sayıya ulaştığında yine girişimcilik eğitimleri düzenlemeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Daha sonra, girişimcilik eğitimini başarıyla tamamlayan 60 kişiye başarı belgelerini tek tek veren MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer daha sonra belgelerini alanlarla birlikte bir anı fotoğrafı çektirdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500