Advert
Advert
Advert

İŞKUR MİLAS HİZMET MERKEZİ AÇILIYOR…

İŞKUR MİLAS HİZMET MERKEZİ AÇILIYOR…
Bu içerik 7272 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla AK Parti Milletvekilleri Hasan Özyer ve Nihat Öztürk’ün girişimleri sonucu Milli Emlak Genel Müdürlüğü’ne ait 100 metrekare oturumlu 2 katlı binanın İŞKUR’a süresiz ve ücretsiz olarak tahsisi Başbakanlık tarafından onaylandı…

Onay sürecinde destek olan ve emeği geçen başta Maliye Bakanı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı ile İçişleri Bakanına teşekkür eden Muğla Milletvekilleri Hasan Özyer ve Nihat Öztürk yaptıkları açıklamada; “Milas Hizmet Merkezi ile Bodrum ve Milas ilçelerimizde yaşayan yaklaşık 300 bin vatandaşımızla yine Bodrum ve Milas ilçelerinde faaliyet gösteren toplam 14 bin işverene, çalışma hayatı, istihdam ve işsizlik sigortası alanlarında hizmet verilecektir. Toplam 200 metrekareden oluşan bina için deprem performans ve bakım, onarım,  tadilat işlemleri yapıldıktan sonra, yaklaşık 10 personel ile 2017 Nisan ayında hizmet vermeye başlanması planlanmaktadır. Muğla’mıza, özellikle Bodrumlu ve Milaslı hemşerilerimize hayırlı olsun” dedi.

Muğla Milletvekilleri Özyer ve Öztürk, gerek yatırım gerekse hizmet alanında çalışmalarını kesintisiz olarak yürüttüklerini, Muğla’mız ve hemşerilerimiz için el birliği ile hizmete devam edeceklerini de ifade etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tulay     0000-00-00 Milasa işkur acildimi