Advert
Advert
Advert

GERİ SAYIM BAŞLADI…

GERİ SAYIM BAŞLADI…
Bu içerik 1189 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Yeni bir yıla merhaba demek için geri sayım başladı. Yeni yıla sayılı günler kala vatandaşlar alışveriş yoğunluğunu arttırarak, yeni yılı en güzel şekilde karşılayabilmek için hazırlıklarını sürdürüyor.

2016’nın son günlerini yaşarken, 2017 heyecanı şimdiden hayatımızın her alanına yansımış durumda. Tüm dünyada olduğu gibi ilçemizde de çeşitli eğlence mekânlarında yeni yıl kutlamaları düzenlenecek. Yeni yılı coşkuyla kutlamak isteyen Milaslılar, yeni yıl eğlencesi düzenleyen mekânlara ya da evlerinde geçirecekleri gece için şimdiden hazırlıklarını tamamlarken, bu özel gün için sevdiklerine hediye alma telaşını da yaşıyor.

2017 yılını karşılayacağımız 31 Aralık günü yapılacak yılbaşı kutlamaları nedeniyle, ilçemiz deki birçok alışveriş mağazasında gece ile ilgili süslemelerin, hediyelik eşyaların satışlarına başlandı. Öte yandan yeni yıla dışarıda girmek isteyenler için İlçemizdeki mekanlar ve eğlence yerleri hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. Bir çok etkinlik, müzik ve şov hazırlayan eğlence mekanları, müşterilerine farkı bir gece yaşatmak için yarışıyor.

Yeni Yılın ilk hediyeleri Radyo Gözlem’den…

Her yıl olduğu gibi Radyo Gözlem’de de yılbaşına özel program yapılacak. Saat 13’te başlayacak programda birbirinden güzel şarkıların yanı sıra birbirinden güzel hediyeler Radyo Gözlem dinleyicileriyle paylaşılacak. Radyo Gözlem’de yayınlanacak yılbaşı özel programına katılan dinleyiciler hem keyifli saatler geçirecek hem de yeni yılın ilk hediyesini kazanma şansı yakalayacak.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500