Advert
Advert
Advert

DR. METE ERSOY ANADOLU LİSESİ’NİN BÜYÜK BAŞARISI…

DR. METE ERSOY ANADOLU LİSESİ’NİN BÜYÜK BAŞARISI…
Bu içerik 3575 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2016 sezonunun son okul müsabakalarında ilçemizde yapılan liseler grubu spor karşılaşmalarında 3 takımı ile Milas’ı Muğla’da temsil etme hakkını elde eden Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi, Ocak ayı içinde ilçemizi temsilen, Muğla grubu finallerinde yer alacaklar.

Liseler grubu erkekler voleybol karşılaşmalarında grup ve Milas şampiyonu olan Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi voleybol takımını Beden Eğitimi Öğretmeni Ünsal Çelik çalıştırıyor.

Liseler grubu kızlar Milas şampiyonu olan Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi bayan voleybol takımını ise Beden Eğitimi Öğretmeni Funda Erdal çalıştırıyor.

Son Şampiyon yine Dr. Mete Ersoy Oldu…

Milas’ta bu yıl ilk kez düzenlenen ve 4 lise Futsal takımın katıldığı salon futbolu grup karşılaşmalarında oynadığı 3 maçı da kazanan Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi Erkek Futsal takımının antrenörlüğünü yine Beden Eğitimi Öğretmeni Funda Erdal yapıyor.

İlçemiz temsilcisi Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi bayan voleybol takımı Muğla şampiyonluğu maçlarına 10 Ocak Salı günü Bodrum’da başlayacak.

Erkek voleybol takımı ise 3 Ocak Salı günü Fethiye’de Muğla şampiyonluğu mücadelesine çıkacak.

Futsal karşılaşmaları da yine Ocak ayı içinde yapılacak.

Başarılar Diliyoruz…

3 okul takımı ile Milas şampiyonluğu ve Milas temsilciliğini elde eden ilçemizin başarılı lise grubu, okul takımı Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi’ne, Muğla temsilciliği yolunda oynayacağı müsabakalarda habermilas.com sitesi olarak başarılar diliyoruz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500