Advert
Advert
Advert

MUHTARLARLA YEMEKTE BİR ARAYA GELİNDİ…

MUHTARLARLA YEMEKTE BİR ARAYA GELİNDİ…
Bu içerik 3042 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi’nin sorumluluk-hizmet alanında yeralan mahallelerin muhtarlarıyla, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın, belediye yöneticilerinin, belediye meclis üyelerinin katılımıyla yemek programı düzenlendi.

Önceki gün Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda mahalle muhtarlarına yönelik düzenlenen, 2016 yılında gerçekleştirilen çalışmalarının değerlendirilmesi ve 2017 yılında yapılması planlanan çalışmaların ele alındığı toplantının ardından mahalle muhtarları aynı gün akşam saatlerinde Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın başkanlığında, belediye yöneticilerinin, belediye meclis üyelerinin katılımıyla MİTSO Lokali’nde düzenlenen yemek programı katıldılar.

Gecede bir konuşma yapan Başkan Tokat, toplantıda yaptığı konuşmada ifade ettiği konulara kısaca yeniden değinerek, “Alanımız çok geniş, mahalle sayımız çok fazla. Onun için bazı mahallelerimize bir şeyler yapılırken, bazıları mutlaka eksik kalıyor.  2017 yılında inşallah eksik bıraktığımız mahallelerimiz ile daha çok ilgileneceğiz” dedi.

Muhtarların mahalleleriyle ilgili çalışma taleplerini birim amirlerine iletmeleri durumunda çalışmaların daha çabuk ilerleyeceğine de dikkat çeken Başkan Tokat, “yönetici olarak bizler her şeyi takip edemiyoruz. Bizim çalışmalarımız sadece ilçe merkezindeki veya kırsaldaki mahallelerden ibaret değil. Bir çok çalışma alanımız var. Ve bu çalışmalardan dolayı bazen çok yoğun olabiliyoruz. Ve bazen de bu yoğunlukta sizlerin beklenti ve taleplerini birebir takip edemiyoruz. Mesela bazı çalışmaların yapılıp bittiğini sanıyorum, sonra muhtar görüyor beni olmadı, bitmedi diyor. Lütfen sizler yaptığınız her başvurunun yakın takipçisi olun. Ben bu yıl içerisinde yapılan çalışmalarda emeği, katkısı olan tüm belediye çalışanlarına, birim amirlerine ve muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. 2017 yılının hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500