Advert
Advert
Advert

CHP’DEN BAŞKAN TOKAT’A DESTEK ZİYARETİ…

CHP’DEN BAŞKAN TOKAT’A DESTEK ZİYARETİ…
Bu içerik 1749 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

CHP Milas İlçe Örgütü, Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a destek ziyaretinde bulundu…

CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan, İlçe yöneticileri, Gençlik ve Kadın Kolları ile birlikte, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretlerinin, “son günlerde bazı gazetelerde ve sosyal medya üzerinden Milas Belediyesi ve Belediye Başkanı Muhammet Tokat hakkında yapılan haksız eleştirilere karşı destek amaçlı” olduğunu belirten CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan; “Başkan Tokat'a haksız yere yapılan her türlü aleyhte söz ve tavırları kınıyoruz. Her zaman, her koşulda Belediye Başkanımızın yanındayız” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tokat ise, CHP Milas İlçe Örgütüne teşekkür ederek, “Milas Belediyesi, Büyükşehir yasasından olumsuz olarak en fazla etkilenen Belediyelerden biri. Yine de bölgenin en fazla hizmet üreten Belediyeleri arasındayız. Mahallelerimize yaptığımız hizmetler ses getirmeye başladı. Bu da bazı kesimleri rahatsız etmiş durumda. Bizler de insanız, bazen hatalar yapabiliyoruz. İlçe örgütümüz olarak hatalarımızı söyleyip düzeltmemize yardımcı olacaksınız. Bu nedenle ziyaretinizi çok anlamlı buluyor ve sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500