Advert
Advert
Advert

ELDEN ELE PROJESİ’NE DESTEK ARTIYOR…

ELDEN ELE PROJESİ’NE DESTEK ARTIYOR…
Bu içerik 1733 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi, Elden Ele Projesi ile kullanılır durumdaki ihtiyaç fazlası eşyaları alarak ilçedeki ihtiyaç sahibi insanlara ulaştırmaya devam ediyor…

Milas Belediyesi basın bürosundan verilen bilgiye göre, Milas Belediyesi, sosyal belediyecilik alanında önemli bir hizmete imza atmaya devam ediyor. Vatandaşlar tarafından kullanılır durumdaki ihtiyaç fazlası eşyalarını adresinden alan Milas Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri, ihtiyacı olanlara ulaştırıyor. Hayırsever vatandaşlar tarafından da ilgi ile karşılanan proje sayesinde ihtiyaç sahibi insanlar mutlu olurken, kullanılmayan eşyalarını bağışlayan vatandaşlar da yardım yapma imkanı buldukları için memnuniyet duyuyor. Her geçen gün ilginin arttığı projeye bir destekte ilçede faaliyet gösteren mobilya mağazasından geldi. Mağazada bulunan hiç kullanılmamış koltuk, yatak gibi birçok eşyayı bağışlayan Mağaza yetkilileri Cem Eser ve Niyazi Karakaş herkesi bu projeye destek olmaya davet etti.

Vatandaşlar arasında köprü görevi kurmaya çalışan Müdürlük ekipleri, bağışlanan eşyaları teslim alarak en yakın zamanda da ihtiyaç sahiplerine ulaştıracak. Kullanılır durumdaki ihtiyaç fazlası eşyalarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak isteyen vatandaşlar Milas Belediyesi’nin 0252 512 51 11 numaralı hattını arayarak gerekli bilgiyi vermeleri yeterli olacak.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500