Advert
Advert
Advert

ATATÜRK İÇİN KOŞTULAR…

ATATÜRK İÇİN KOŞTULAR…
Bu içerik 3179 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Atatürk’ün 1919 yılında Ankara’ya gelişi anısına her yıl geleneksel olarak düzenlenen ‘Atatürk Kır Koşusu’, ilçemiz Milas’ta da Minikler, Küçükler, Yıldızlar, Gençler, Büyükler ve Veteranlar kategorilerinde koşuldu.

Atatürk için koşan sporcular, havanın soğuk olmasına rağmen koşu parkurunu tamamlayarak kategorilerinde ilk üç dereceye girme gayretiyle yarışı sonlandırdılar.

Atapark’ta gerçekleştirilen Atatürk Kır Koşusu ödül töreninde, dereceye giren sporcuların madalyaları Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mustafa Ali Ünlüsoy ile bazı kamu kurumlarının yöneticileri ve AKP Milas İlçe Başkanı Levent Akyer tarafından verildi.

Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen Atatürk Kır Koşusunun ödül töreninde bir konuşma yapan Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mustafa Ali Ünlüsoy, Atatürk’ün Ankara’ya gelişi ve kır koşusu ile ilgili genel bilgiler verip koşuya katılan tüm sporcuları ve emeği geçenleri kutladı.

Atatürk Kır Koşusu’nda dereceye girenler…

Minik Kızlar

1. Nazlı Kartal - Merkez Ortaokulu

2. Duru Önde - Merkez Ortaokulu

3. Nisa Demir - Merkez Ortaokulu

Minik Erkekler

1. Mustafa Çakır - Ağaçlıhöyük Ortaokulu

2. Âlim Korkmaz - Ağaçlıhöyük Ortaokulu

3. Mikail K. Gür - Selimiye Ortaokulu

Küçük Kızlar

1. Yağmur Toker - Selimiye Ortaokulu

2. Birgül Savran - Selimiye Ortaokulu

3. Nuray Kundakçı - Çamköy Ortaokulu

Küçük Erkekler

1. Yusuf Cansever - Merkez Ortaokulu

2. Alperen Akkoyun - Merkez Ortaokulu

3. M. Egemen Güneş - Güllük Ortaokulu

Yıldız Kızlar

1. Melisa Çal - Pinar Ortaokulu

2. Özlem Çakar - Çamköy Ortaokulu

3. Rabia Görmez - Güllük Ortaokulu

Yıldız Erkekler

1. Fevzi Topçuoğlu - Cumhuriyet Ortaokulu

2. Selami Urhan - Cumhuriyet Ortaokulu

3. Baki Kaçar - Zekeriya Gümüşkesen Ortaokulu

Genç Kızlar

1. Ahsen Türker - Cumhuriyet Anadolu Lisesi

2. Özge Demir - Cumhuriyet Anadolu Lisesi

3. Rümeysa Sabaz - Cumhuriyet Anadolu Lisesi

Genç Erkekler A

1. Şerif Ali Atıcı - Cumhuriyet Anadolu Lisesi

2. Mehmet Can Bayraklı - Atatürk Mesleki Anadolu Lisesi

3. Hüseyin Bilen - Cumhuriyet Anadolu Lisesi

Genç Erkekler B

1. Gürkan Kaplan - Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi

2. Baran Nergiz - Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi

3. Kemal Kürşat - Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi

Büyük Erkekler

1. Fevzi Dündar

Veteranlar

1. Ramazan Akkoyun

2. Gürkan Dündar

3. Onur Semiz

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500