Advert
Advert
Advert

BİRİNCİLER BELLİ OLDU…

BİRİNCİLER BELLİ OLDU…
Bu içerik 2226 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Satranç İlçe Temsilciliği tarafından düzenlenen ve BAL - SER Seramik ve Yapı İnşaat Yönetimi tarafından sponsorluğu yapılan Milas Satranç Turnuvası geçtiğimiz hafta sonu Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonunda yapıldı.

24 Aralık Cumartesi günü başlayan ilk turnuva maçları sonrasında ikinci tur karşılaşmaları ile ödül töreni 25 Aralık Pazar günü gerçekleştirildi.

40’a yakın sporcunun iştirak ettiği Milas birinciliği satranç karşılaşmaları sonunda ilk üç derece içinde yer alan sporculara madalya ve kupaları verilirken ilk 10 sporcuya da madalyaları dağıtıldı.

Milas İlçe Satranç Temsilciliği tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen satranç turnuvasında yarışan en küçük sporcu olan Gökay Direk başarı madalyasını turnuvanın sponsoru Bal Ser Yönetim Kurulu Başkanı Osman Balcı’dan aldı.

Pazar günü gerçekleştirilen turnuva ödül töreninde Bal Ser Yönetim Kurulu Başkanı Osman Balcı eşi Nilüfer Balcı, turnuva hakemleri ve Spor Muhabiri Hüseyin Açar turnuvanın başarılı sporcularını kutlayarak madalyalarını verdiler. Satranç turnuvalarında sporcuların her zaman yanında olan ve haberleri ile satranç turnuvalarını duyulmasını sağlayan Spor Muhabiri Hüseyin Açar’a da Milas Satranç Temsilciliği tarafından verilen madalyayı Bal Ser Yönetim Kurulu Başkanı Osman Balcı takdim etti.

Turnuvanın ödül töreninde bir konuşma yapan Milas Satranç Temsilcisi Elif Vildan Altunbozar turnuvaya katılan tüm sporculara ve turnuvaya sponsor olan Bal Ser Yönetim Kurulu Başkanı Osman Balcı ile yönetim üyelerine teşekkür ederek turnuvada yarışan tüm sporcuları kutladı.

Turnuvada yarışan tüm kız sporculara turnuva özel ödülü olan madalyaları dağıtıldı.

Turnuvanın hakemliklerini Elif Vildan Altunbozar, İsmail Hakkı Sütçü, Taylan Canca, Mualla Keskin, Oktay Çelik, Neslihan Şenol ve Ali Ülgül yaptılar.

Satranç dereceleri

Kupa kazanan ilk üç sporcu

Mehmet Salih Kaya, 2. İzzet Erdoğan, 3. Ali Demirbaş

Madalya kazanan sporcular

4. Nuri Kaya, 5. Yusuf Boncuk, 6. Alim Korkmaz, 6. Efe Nuri Parasız, 7. Sezer Kırca, 8. Şahin Korkamaz, 9. Halil Kara, 10. Nazlı Yılmaz

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Neslihan Kan canım kardeşim başarılarının devamını dilerim     0000-00-00 Başarılarının devamını dilerim canım kardeşim