Advert
Advert
Advert

VOLEYBOLDA İLÇE TEMSİLCİLERİMİZ BELLİ OLDU…

VOLEYBOLDA İLÇE TEMSİLCİLERİMİZ BELLİ OLDU…
Bu içerik 3974 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi: 3 - Cumhuriyet Anadolu Lisesi: 2

Milas Spor Salonu’nda oynanan şampiyonluk maçında grup maçlarının yenilgisiz iki takımı Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi ve Cumhuriyet Anadolu Lisesi arasında ki maçı ve grubun diğer tüm maçlarını Muğla Bölgesi Voleybol Hakemlerimizden Ayşe Diğer, Olgun Akdoğan, Hasan Erdoğan, Yasemin Altıner, Filiz Kın, Betül Gülpaşa, Tülay Biz yönettiler. Maçların gözlemciliğini ise Cengiz Meriç Yaptı.

Kızlarda Dr. Mete Ersoy ve Cumhuriyet Anadolu Milas Temsilcileri Oldular...

Muğla okul sporları bünyesinde yapılan ilçe temsilciliği voleybol müsabakaları geçen hafta sonu Milas Spor Salonu’nda oynandı.

Genç kızlar ve erkekler lise grubu karşılaşmaları sonrasında kızlar kategorisinde Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi şampiyonluk maçında Milas Cumhuriyet Anadolu Lisesini 3-2 yenerek Milas şampiyonu oldu. Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi ve Cumhuriyet Anadolu Lisesi Ocak ayı içinde Muğla’da yapılacak olan liseli kızlar grup maçlarında ilçemizi temsil edecekler.

Erkeklerde Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi ve Atatürk Mesleki Anadolu Lisesi...

Liseli erkekler grubunda ise Milas Spor Salonu’nda oynanan voleybol maçları sonrasında karşılaştığı tüm rakipleri yenen Milas Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi voleybol takımı Milas birincisi ve Atatürk Mesleki Anadolu Lisesi de grup ikincisi olarak ilçemizi Muğla’da temsil etme hakkını kazandılar.

Voleybol grup karşılaşmalarının son maçlarında karşılaştıkları rakiplerini yenen 2 okul takımımız, Ocak ayı içinde Milas temsilcileri olarak Muğla grup maçları oynayacaklar.

Erkekler Grubunda Son Maçlar...

Atatürk Mesleki Anadolu Lisesi: 3 - İMİ: 0

Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi: 3 - EML: 0

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500