Advert
Advert
Advert

KUTLAMA MYLASA 48’DE YAPILDI…

KUTLAMA MYLASA 48’DE YAPILDI…
Bu içerik 5633 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Geçtiğimiz hafta içinde sona eren futbol turnuvası sonrasında şampiyonluklarının mutluluğunu takım sponsorları Şafak Kaya’nın sahibi olduğu MYLASA 48 Resturantta kutlayan sporcular güzel bir gece yaşarak, birlik ve beraberliklerinin keyfini çıkardılar.

Milas Gençlikspor Kulübü Başkanı ve Turnuva düzenleyicisi Ersin Köksal ve yönetim ekibinin yanı sıra basın mensupları ile sporcu ve ailelerinin katıldıkları şampiyonluk kutlama gecesinde bir konuşma yapan MYLASA 48 futbol takımı sponsoru işletmeci Şafak Kaya, turnuvada oynanan iyi futbolun sonucunu namaglup bir şekilde şampiyon olarak gördüklerini belirterek, elde edilen başarıdan dolayı tüm sporcuları kutladığını söyledi.

Milas Gençlikspor Kulübü Başkanı Ersin Köksal’da turnuva ile ilgili genel bilgiler vererek turnuva ödül törenine katılan herkese teşekkür ettiğini vurguladı. Gelecek sene çok daha geniş kapsamlı ve daha geniş katılımlı bir futbol turnuvası düzenleyeceklerini söyleyen Başkan Köksal; “şampiyon takımı ve turnuvaya katılan tüm takımlarımızı centilmence mücadelelerinden dolayı kutluyorum” dedi.

Yapılan konuşmalar sonrasında şampiyonluk gecesi MYLASA 48’de sahne alan müzik grubu Fatihcan ve arkadaşlarının güzel şarkıları ile devam etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500