Advert
Advert
Advert

RAHAT YAŞAM İÇİN HİZMETLER SÜRÜYOR…

RAHAT YAŞAM İÇİN HİZMETLER SÜRÜYOR…
Bu içerik 1647 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tüm Muğla’da çalışmalarına devam ediyor…

Vektörle mücadele çalışmalarını yaz kış sürdüren Muğla Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, bu dönemde mevsim şartlarının larva üremesini en aza indirgemesinden de faydalanarak kültürel ve fiziksel mücadeleye yoğunluk veriyor. Yürütülen bu mücadele sonucunda sivrisinek popülasyonunda gözle görülür oranda azalma sağlanarak, bölgede yaşayan vatandaşlara rahat bir yaşam alanı oluşturulması amaçlanıyor.

Kamu Alanlarında Fiziksel Mücadele…

Fiziksel mücadele çalışmalarına da kış döneminde hız kesmeden devam Muğla Büyükşehir Belediyesi ekipleri ortak kullanım ve kamu alanlarındaki foseptik iyileştirmelerini gerçekleştiriyor. Bu kapsamda Bodrum ilçesi genelinde bulunan okul, camii ve Jandarmaya ait fosseptikler uygun hale getirildi.

Konu hakkında görüşlerini belirten Muğla Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Hacı Koç “Vatandaşlarımızın rahat yaşamalarına katkıda bulunmak için birçok alanda hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Yapılan olumlu geri dönüşler bizleri mutlu ediyor, bu motivasyonla da tüm gücümüzle çalışmalarımıza devam ediyoruz” İfadelerine yer verdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500