Advert
Advert
Advert

MİLAS BELEDİYESİ 910 BEBEĞE “HOŞGELDİN” DEDİ…

MİLAS BELEDİYESİ 910 BEBEĞE “HOŞGELDİN” DEDİ…
Bu içerik 3707 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Yaklaşık bir yıl önce Milas Belediyesi’nin yeni bir sosyal projesi olarak hayata geçirilen ‘Hoşgeldin Bebek’ projesi kapsamında 910 bebek ve ailesine ulaşıldı…

Milas Belediyesi tarafından Şubat ayı içerisinde hayata geçirilen ve Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen, Milas’ta doğan her bebeğe, doğduğu andan itibaren, doktor, hemşire ve gıda mühendisinden oluşan bir ekip tarafından, evinde ziyaret edilerek başlanılan ve aileyle tanışma, bebek bakımı ve gelişimi ile ilgili her tür bilgilendirme ve süreç içinde çıkacak her sorunda başvurarak yardım alma hizmetlerini kapsayan “Hoş geldin Bebek” projesi devam ediyor.

10 ay gibi bir sürede 458 kız 452’de erkek olmak üzere toplam 910 bebeğe “hoş geldin” diyen Milas Belediyesi, ayrıca ailelere bebek bakımı ve gelişimi hakkında da bilgiler aktarıyor ve bebekler için hazırlanmış birer hediye paketi veriyor.

Devam etmekte olan proje hakkında açıklama yapan Dr. Cemal Çelikdemir, “Ziyaret ettiğimiz her aileye Milas Belediye Başkanımız Muhammet Tokat’ın ‘hayırlı olsun’ dileklerini ileterek, kendisinin bebeklerimiz adına hazırlattığı hediyeleri takdim ediyoruz. Kapılarını bize açan değerli annelerimize ve ailelerine ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Ulaşılamayan ailelerimiz bizlere müdürlüğümüzün 0533 050 31 99 nolu telefonu arayarak bu hizmetten ücretiz olarak yararlanabilirler. Büyüyen ve gelişen Milasımızda yeni bebeklerimizle birlikte tüm ailelerimize mutluluk, sağlık ve huzur diliyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
hoşgeldinbebekprojesi     2016-12-21 Milas'ta 0-2 ay arası yenidoğan bebekleri ziyaret ediyoruz. Fakat Milas dışında doğan bebeklere talep doğrultusunda ziyaret edebiliyoruz.Hoşgeldin Bebek Projesinden faydalanmak isteyen aileler bize 0533 050 31 99 numaralı telefondan ulaşırlarsa onlara da ziyaret edebiliriz.
veli     2016-12-21 milas belediyesi hoşgeldin bebek projesinde her bebeğe gidiyormu yoksa seçim yapılarakmı gidiyorlar acaba?benim bildiğim gidilmeyen aileler varda