Advert
Advert
Advert

KAYMAKAM ARSLAN’A İLK ZİYARET BELEDİYEDEN…

KAYMAKAM ARSLAN’A İLK ZİYARET BELEDİYEDEN…
Bu içerik 1872 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Başkan Yardımcıları Faik Karagöz ve Zeynep Mat ile beraber Milas Kaymakamı Eren Arslan’a hoş geldin ziyaretinde bulundular…

Kaymakamlar ve Vali Yardımcıları Kararnamesi ile ilçemize atanan Eren Arslan’ı makamında ziyaret ederek hoş geldin diyen Başkan Tokat ayrıca Arslan’a yeni görevinde başarı diledi.

Ziyaret için Başkan Tokat ve Başkan Yardımcılarına teşekkür eden Kaymakam Arslan birlikte güzel çalışmalara imza atacaklarını belirterek “Milas bizim için önemli yerlerden biri. İleriki görevlerimizde bizlere referans olacak bir ilçe. Bölge olarak ta önemli konuma sahip kendini kanıtlamış bir ilçe olsa da tam hak ettiği yerde değil. Bazı bölgeler ya tarımı, ya sanayisi ya da turizmi ile ön plandadır. Ancak Milas bunların hepsini barındıran bir ilçe. Geldiğim yerde güzel çalışmalarımız oldu. Burada da birlik ve beraberlik içerisinde her türlü olumsuzlukları çözüp Milas için güzel hizmetleri gerçekleştireceğiz” dedi.

Kaymakam Arslan’ın ardından söz alan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Kaymakamımız Fuat Gürel öncülüğünde diğer kurum ve kuruluşlarımızla birlikte ortak akıl ve kurumlar arası iyi ilişkiler içerisinde güzel çalışmalara imza attık. Sizinle de aynı şekilde başarılı hizmet üreteceğimize inanıyoruz. Ben sizlere ilçemize hoş geldiniz diyor yeni görevinizde başarılar diliyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500