Advert
Advert
Advert

BÜTÜN ŞEHİTLER DUALARLA ANILDI…

BÜTÜN ŞEHİTLER DUALARLA ANILDI…
Bu içerik 2050 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı, İstanbul’da meydana gelen hain saldırı sonucu şehit olan polis ve vatandaşlar nezdinde bütün şehitler için ikindi namazı öncesi Kur-an'ı Kerim tilaveti gerçekleştirdi.

Programa Milas Ülkü Ocakları Başkanı Hayrettin Gönül, Milas İlçe Emniyet Müdürü Cüneyt Yörükoğlu, Ülkü Ocakları ve Emniyet Teşkilatı mensupları ile duyarlı birçok vatandaş katıldı. İkindi namazı sonrası Ülkü Ocakları Teşkilatınca, şehitlerin ruhu için cemaat ve esnafa ikramda bulunuldu.

Program sonrası Milas Ülkü Ocakları Başkanı ile hizmet binasına geçen Milas İlçe Emniyet Müdürü Cüneyt Yörükoğlu, duyarlılığından ve desteklerinden dolayı Başkan Hayrettin Gönül’e ve bütün Ülkü Ocakları mensuplarına teşekkürlerini iletti.

Milas Ülkü Ocakları Başkanı Hayrettin Gönül ise; "Ülkü Ocakları olarak, başta Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz beyin çizdiği ufuk kapsamında, her zaman güvenlik güçlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Polis ve askerimiz asla yalnız değildir. Bu aziz vatan uğruna şehitlik makamına varanların yolunda, gazilik mertebesinin kutluluğuna erişenlerin ışığında, ardımıza bakmadan yürümeye devam edeceğiz. Yunus gönüllü Ülkü Ocaklılar olsak ta, Yavuz yanımız bir kenarda pusatlanmış işaret beklemektedir. Asker ve polise kalkan eller elbet kırılacaktır. Aziz şehitlerimize Cenab-ı Allah'tan rahmet, gazilerimize acil şifalar niyaz ediyorum" dedi.

Ülkü Ocaklarında çay içerek gündeme dair sohbet eden Gönül ve Yörükoğlu, bir süre daha başbaşa görüştükten sonra Emniyet Müdürü Cüneyt Yörükoğlu teşekkürlerini ileterek Milas Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı’ndan ayrıldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500