Advert
Advert
Advert

MİLAS GENÇLİKSPOR RADYO GÖZLEM’DE…

MİLAS GENÇLİKSPOR RADYO GÖZLEM’DE…
Bu içerik 1332 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

14 Aralık Çarşamba günü Radyo Gözlem Spor Saati konuğu olan Milas Gençlikspor Kulübü Başkanı ve Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Eğitim Sekreteri Ersin Köksal, Milas Gençlikspor’un kuruluşundan bu yana geçen sportif çalışmalarını değerlendirerek, Milas sporu ile ilgili önemli bilgileri Spor Saati dinleyicileri ile paylaştı.

Milas Spor Muhabiri Hüseyin Açar’ın hazırlayıp sunduğu Spor Saati programında yer alan Başkan Köksa,l Milas Gençlikspor Kulübü bünyesinde çeşitli spor kategorileri olduğunu ve 500’e yakın sporcuya hizmet ettiklerini söyledi.

DHMİ adı ile spor çalışmalarına ve kulüpçülüğe başladıklarını vurgulayan Başkan Köksal daha sonra isim değişikliğine gittiklerini ve kulüp isimlerinin Milas Gençlikspor olduğunu belirtti.

Salon sporlarında özellikle dövüş sporları ve izcilik kategorilerinde başarılı çalışmalar yaptıklarını da vurgulayan Başkan Köksal; “Milas sporuna ve Milas Gençliğine hizmetimizi sürdüreceğiz” dedi.

Turnuvaların Aranan Kulübü…

Milas’ta her sene kurumlar arası halı saha futbol turnuvası düzenleyerek kurum takımlarını ve yüzlerce izleyici, her hafta sonu bir araya getirdiklerini söyleyen Ersin Köksa,l 16 Aralık Cuma günü Milas’ta yapacakları dayanışma yemeği ile ilgili bilgiler de verdi.

Başkan Köksal yaptığı açıklamada Muğla ASKF’nin amatör sporun destekleyicisi olduğunu ve olmaya da devam edeceğini söyleyerek, 2015-2016 spor sezonunda amatör spor adına önemli çalışmalar yapan ve destek olan herkesi kutladığını, Milas’ta sporun farklı kategorilerinde başarılı sporcular olduğunu belirtti. “Milas’ta spor tesislerinin çoğalması ile tüm spor kulüplerinin sporcuları ve kulüpler başarılı çalışmalara imza atacaktır” diyen Milas Gençlikspor Kulüp Başkanı Ersin Köksal, Milas Gençlikspor Kulübü’nün Milas’ta ki tüm spor kulüpleri ile iyi ilişkiler içinde olduğunu vurguladı.

18 Aralık Pazar günü Milas Belediyesi sponsorluğunda gerçekleştirdikleri kurumlar arası halı saha futbol turnuvasının final karşılaşmalarına tüm sporseverleri davet ettiğini söyleyen Başkan Köksal; “Milas Belediyesi Spor Kompleksi’nde saat 17’de başlayıp 20’ye kadar sürecek spor şöleninde herkesi aramızda görmek istiyoruz” dedi.

2016-2017 sezonunda Muğla Amatör Futbol Liglerinde alt yapı takımları ile mücadele ettiklerini de belirten Başkan Köksal, Ocak ayında başlayacak olan 2. Amatör Küme Liginde ki hedeflerinin şampiyonluk ve 1.Amatör Küme Ligi olarak açıkladı.

Milas yerel yönetimlerine, Milas Belediye Başkanı ve personeline, kulüplerin tüm yöneticilerine de Milas sporuna katkılarından dolayı teşekkür eden Başkan Köksal, 2017-2018 spor sezonunda tüm spor kulüplerine başarı dileklerini iletti.

Radyo Gözlem ve Spor Saati’ne de amatör spora destekleri nedeniyle teşekkür ettiğini söyleyen Milas Gençlikspor Kulübü Başkanı Ersin Köksal, 2015-2016 sezonunda amatör spora hizmet eden herkesi kutlayarak spor çalışmalarında başarılar diledi.

Milas stadyumunun antrenman çalışmaları için ışıklandırılacağı bilgisini de sporseverlerle paylaşan Ersin Köksal; “2017-2018 spor sezonunda suni saha haline getirilecek olan Milas Stadyumu ve yeni yapılan spor salonlarının devreye girmesiyle Milas gelecek dönemlerde sporda başarılı çalışmaların şehri olacaktır” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500