Advert
Advert
Advert

KAYMAKAM GÜREL’DEN BAŞKAN’A VEDA ZİYARETİ…

KAYMAKAM GÜREL’DEN BAŞKAN’A VEDA ZİYARETİ…
Bu içerik 1351 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Ankara’nın Etimesgut ilçesine tayini çıkan Milas Kaymakamı Fuat Gürel Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a veda ziyareti gerçekleştirdi…

Başkanlık makam odasında gerçekleşen ziyarette Başkan Yardımcıları Zeynep Mat ve Faik Karagöz’de hazır bulundu.

Görevde bulunduğu 3,5 yıl içerisinde göstermiş olduğu yapıcı yaklaşım ve çalışmaları için Başkan Tokat’a teşekkür eden Gürel ; “Geldik gidiyoruz, görev sürem içerisinde kurumlar arasında sıcak ilişkiler kurmaya çalıştık ve önemli adımlar attık. Bunda sizin de emeğiniz çok. Milas için güzel şeyler yaptığımıza inanıyorum, en azından kurumlar arası birlikteliği oluşturduk. Milas hizmete aç bir ilçe her türlü hizmeti hak ediyor. Gelecek olan yeni Kaymakamımızla da uyum içerisinde çalışacağınıza inanıyorum. Ailem ve şahsıma gösterdiğiniz ilgi için sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaret için Kaymakam Gürel’e teşekkür eden Başkan Tokat; “Tayin işin doğasında var. Öncelikle biz size teşekkür ederiz. Ne yaptıysanız Milas için ve Milas halkı için yaptınız. İnsani ve idari anlamda sizlere alışmıştık. İki yakın dost olarak bu memlekete hizmet ettik. Bizim yakın ilişkilerimiz hizmet anlamında halkımıza da yansıdı. İyi bir idarecilik örneği gösterdiniz, idareciliğin yanı sıra iyi insansınız. Keşke biraz daha kalabilseydiniz ve Organize Sanayi Bölgemizi tamamlayabilseydik. Gittiğiniz yerde de başarılı olacağınıza inanıyorum. Bizlerin ilişkileri her zaman devam edecek. Ankara’ya her geldiğimizde sizleri ziyaret edeceğiz. Yeni görev yerinizde başarılar diliyor, Milas adına yaptığınız hizmetler içinde size teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaret esnasında Başkan Tokat Gürel’e birde teşekkür plaketi takdim etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500