Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

MİLLETVEKİLİ ERDOĞAN TERÖR SALDIRISINI KINADI…

MİLLETVEKİLİ ERDOĞAN TERÖR SALDIRISINI KINADI…
Bu içerik 4140 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

MHP MYK Üyesi Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan İstanbul Beşiktaş’ta yaşanan terör saldırısı sebebiyle yazı bir basın açıklaması yaptı. Açıklamasında saldırıda şehit düşen polislere ve vatandaşlara Allah’tan rahmet dileyen Erdoğan “Türk milletinin çelikten iradesini zaafa uğratmaya çalışanlara fırsat vermemek için gereği neyse o yapılmaya devam edilecektir. “ ifadeleriyle terörle mücadelede kararlılık mesajı verdi.

Açıklamasında “Türkiye Cumhuriyeti Devleti tarihinde hiç olmadığı kadar ağır bir tehdit altındadır. Tefrikanın doruğa ulaştığı, ayrışmadan medet umanların çoğaldığı, kutuplaşmanın siyasi rant malzemesi haline geldiği, anlamlı sözlerin boş insanların ağzında anlamsızlaştırıldığı, değerlerin itibarsızlaştırıldığı bir Türkiye’de terör örgütleri cirit atar hale gelmiştir.” İfadelerine yer veren MHP Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan’ın açıklamasının devamı şu şekilde:

“Mübarek Mevlid Kandili arifesinde dün İstanbul Beşiktaş’ta hainlerin gerçekleştirdiği bombalı saldırıda 30’u polis olmak üzere 38 vatandaşımız şehit düşmüştür. 14’ü ağır olmak üzere 136 vatandaşımız da yaralanmıştır. Saldırganların amacının Türkiye’nin birliği ve dirliği olduğu ortadadır.  Bu ve buna benzer saldırılardan çıkarılması gereken dersin birliğimizi muhafaza etmek için çaba sarf etmemiz olduğu da kesindir. Öyle ki; sonucu bir yere varmayan, neticesi sadece ve sadece kötülüğe çıkan çatışmacı üslup bir kenara bırakılmalıdır.

“Türk Milletinin Çelikten İradesini Zaafa Uğratmaya Çalışanlara Fırsat Verilmeyecektir!”

Milliyetçi Hareket Partisi olarak her fırsatta sadece ve sadece Türk Milletinin sesi olmaya çalıştık. Türk milletinin ve devletinin bekasına yönelik uyarılarda bulunduk ve çözüm önerileri sunduk. Bundan sonra da birliğimizin ve dirliğimizin bozulmaması, bu tip hain saldırılarla Türk milletinin çelikten iradesini zaafa uğratmaya çalışanlara fırsat vermemek için gereği neyse o yapılmaya devam edilecektir.

Aziz Türk milleti oynanan oyunun büyüklüğünün farkındadır ve her zamankinden daha fazla birbirine kenetlenmiştir. Türk milleti teröristin sırtını sıvazlayanların kimler olduğunu bilmekte ve Türk’e kefen biçebileceklerini sananlara okkalı bir şamar indirmek için gün saymaktadır.

Tüm bunların yanında; bu elim hadisenin yaşanmasında bir ihmal varsa, ihmali olanların ortaya çıkarılmasında ve gereğinin yapılmasında üzerimize düşeni eksiksiz bir şekilde yapacağımızdan aziz Türk milletinin emin olmasını istiyorum. 

Hepimizi kahreden, ciğerimize kor düşüren bu hain saldırıda şehadete ulaşan 38 vatan evladına bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor acılı yakınlarına sabır diliyorum. Allah yaralılarımıza acil şifalar versin.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500