Advert
Advert
Advert

HÜLYA ÇİÇEK’TEN İLÇEMİZDE ANLAMLI ZİYARETLER…

HÜLYA ÇİÇEK’TEN İLÇEMİZDE ANLAMLI ZİYARETLER…
Bu içerik 3422 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Valisi Amir Çiçek’in eşi Hülya Çiçek, Milas Kaymakamı Fuat Gürel’in eşi Özlem Gürel ile birlikte ilçemizde ikamet eden engellileri, yaşlıları ve dar gelirli aileleri ziyaret etti.

İlk olarak Menteş Remzi Ozan Mehmet Kadıoğlu Uygulama Merkezini ziyaret eden Çiçek, daha sonra Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezindeki engellilerle bir araya geldi.

Sık sık engellilerle bir araya gelerek onlarla paylaşımda bulunduğunu ifade eden Hülya Çiçek, “Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi sayın Emine Erdoğan hanımefendinin himayesinde yürütülen Gönül Elçileri Projesi kapsamında gönül elçileri olarak sadece engellilerimizle değil yaşlılarımız, koruma altındaki çocuklarımızın, kadınlarımızın şehit yakınları, gaziler ve gazi yakınlarının her zaman yanındayız. Onların sorunlarına, sevinçlerine ortak olmak, dertlerine merhem olabilmek bizi mutlu ediyor. Ufakta olsa hayatlarına güzel bir dokunuş yapabiliyorsak ne mutlu bize” diye konuştu.

Daha sonra dar gelirli aileleri ziyaret eden Hülya Çiçek ziyaretlerinin sonrasında yaptığı açıklamada “Yaşlı ve yardıma muhtaç insanlara gereken ilgi ve önemli göstermek temel ahlaki prensiplerdendir. Bu aynı zamanda gelişmiş ve medeni toplum olmanın da en önemli şartıdır. Mevlana hazretleri, 'daima hizmet ve gayret içinde ol! Çünkü hayatın gerçek lezzeti, hiç bezginliği olmayan bir yorgunluktadır' diyor. Bizim de daha yapacak çok işimiz var. Hiç bezginliğe kapılmadan bu ülke için daha çok çalışmalıyız” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500